eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Loona

2017. április 25.

Nekem is aukciós szerzemény, talán 100 forint körül sikerült megnyernem egy feketét :D Nem nagyon sminkelek, így ecsetet sem sokat használok, de legalább a méreteik szélsőségesek XD (egy kicsi, eredetileg szemhéjtushoz valót használok tégelyes korrektorhoz naponta, valamint ritkábban egy kabukit és egy púderecsetet highlighterhez), és a tisztításuk ugyanúgy nyűg, így úgy voltam vele, hogy ezen az áron megér egy próbát beruházni egy olyan kütyübe, ami talán megkönnyíti ezt.
Jó döntés volt :) Ezzel a kis izével mindegyik méretű ecsetemet jól ki tudom tisztítani, a pici szemhéjtusecsetet is, amit a leggyakrabban használok, és amivel a kis mérete miatt simán, kézzel tisztítva eddig csak nyűglődtem. Jól felhabosítja a tisztításhoz használt arclemosót, és a bordás, nagyobb felületen (talán ez vált be jobban) jól "ki lehet söpörni" az ecseteket.

Az ujjaknak kialakított luk lehetne egy ici-picit nagyobb, mert eleinte picit szorít használat közben, de az anyaga tágul, és nem sorjás, nem vág a széle, úgyhogy végül is nem vészes, lehet, hogy ha nagyobb lenne a luk, akkor meg leesne az ujjról használat közben. Szóval összességében én meg vagyok vele elégedve, bevált, és tényleg olyan cucc, ami nem még egy plusz izé, ami nélkül is pont ugyanolyan jól ellennék, hanem olyasmi, ami a mindennapokat tényleg megkönnyíti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

lidocain

2017. április 20.

Szuperül végzi a dolgát, öröm vele az ecsetmosás. Ár-érték arányban verhetetlen kütyü.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

babyface

2017. április 2.

szuper kis semmiségek ebayéktől! :) a fenti 3 színben rendeltem és imádom a kis 'tojásaimat'! :D nagyon masszívak, nem hiszem, hogy egyhamar tönkre fognak menni. sokkal kevesebb macera az ecsetek tisztítása, szépen alaposan ki tudom mosni még a tömött pici shiseido ecsetemet is. ennyi pénzért tényleg ajándék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

natulcien

2017. március 11.

Sok jót olvastam róla, de bevallom, nem gondoltam, hogy megváltoztatja az életem, ez a kis műanyagdarab. No, jó azért nem akkora a katarzis, de tényleg nagyon praktikus, hasznos, gyors és kényelmes kis eszköz. Sokkal többet mosok vele ecsetet, és sokkal egyszerűbb az élet. Nekem teljesen kézre áll. Könnyen lehet tisztítani, és rengeteg mosószert is spórolok vele. Egyszóval nagyon szeretem, és elengedhetetlen darabja lett az arcápolási rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Valentine

2017. március 10.

Aliexpressről rendeltem. Olcsó, hasznos és cuki. :) Sokkal gyorsabb és könnyebb kimosni ezzel az ecseteket. Én használtam hozzá szappant és folyékony szappant is. Mérete egyedül a púderecsethez és kabukiecsethez kicsi. A többihez számomra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

jen0813

2017. március 8.

Számomra is teljesen bevált, remekül működik, sokkal gyorsabb vele az ecsetmosás. Egy picit kicsinek tartom, de ezt kompenzálja azzal, hogy nagyjából 300 forintért vettem, és jól bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

matekinga

2017. március 4.

Gyorsan lehet vele ecsetet tisztítani, ebayes 70Ft-os, aukciós kis szerzemény. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

cintibuborek

2017. március 2.

Nagyon jó kis szerkentyű, sokkal gyorsabban ki tudom tisztítani az ecseteimet. Ebay-ről rendeltem kb. 300 ft-ért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

eszterbarna

2017. február 16.

Sokkal alaposabban és gyorsabban lehet vele az egyeteket tisztítani, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Leoni

2017. február 16.

Csak csatlakozni szeretnék az előttem 5 csillagot adókhoz és megerősíteni ennek a kis ecsettisztító tojásnak az egyszerű és kiváló tulajdonságait:-) Szeretem:-) és szeretik az ecseteim is, hiszen nagyon kíméletes kis eszköz. Könnyű, praktikus, hasznos, alapos (aranyos:-) ) és sok időt megspórolok vele. Mióta segít nekem, azóta nem érzem "hosszadalmas macerának". Én is babasampont használok az ecseteim tisztítására és a tojáson lévő barázdáknak köszönhetően erőlködés nélkül pik-pakk tempóban végzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.