eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

szancs95

2017. február 16.

Hasznos dolog, szépen ki lehet vele dörzsölni az ecsetből a szennyeződést, nem töri meg a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

szanika

2017. január 30.

Aliról rendeltem, 200 Ft sem volt. Megkönnyíti az ecsettisztítás folyamatát, praktikus. Főként a gél állagú szemhéjtushoz használt beszáradni imádó ecsetemnél nagy segítség, könnyedén eltávolítja a rászáradt festéket.
Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

erynis

2017. január 29.

Én nagyon szeretem, babasampont használok az ecsetek tisztítására, nekem jól működik. Amíg ez nem volt meg, addig sokkal többet szenvedtem az ecsetek tisztításával, most öntök rá egy kis sampont, és addig húzogatom az ecsetet, amíg tiszta lesz a habja. A kisebb ecseteket a fenti, sűrűbb részen mosom. Nem kopik, tartós az anyaga. Az egyetlen bajom, hogy talán lehetne nagyobb. Ár/érték arányban jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Lina14

2017. január 21.

wishről van az enyém, menta színben. jól lehet vele ecseteket tisztítani, nekem megharmadolta az ecsetmosásra fordított időt, még a tömöttebb ecseteimet és szépen ki tudom pucolni, az egyetlen problémám vele, hogy könnyen befolyik a fogójába a szappanos víz, amitől egy kicsit csúszkál, de egyébként a rutin része lett, tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

bianka90

2017. január 13.

Aliexpresszről szereztem be, talán egy dollár sem volt. Hirtelen felindulásból vettem meg amit akkor megbántam, mondván mire jó ez a darab műanyag amire a tenyerem nem. Aztán megérkezett és olyan pozitívan csalódtam, hogy azóta nem is próbálom mással tisztítani az ecseteim. A vízálló, ecsetbe száradt gél tust is úgy kihozza az ecset szálai közül egy kis sampon kíséretében mintha sosem használtam volna. Szuper hasznos kis dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Ildie

2017. január 6.

Én 4 csillagot adok rá, de csak mert nekem kicsi. persze ezt úgy kell képzelini, hogy a 183 centis magasságomhoz vannak a kezeim, ujjaim szabva. Tehát normális embernek ez valószínűleg nem okoz problémát.
Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Ad-Namah

2017. január 1.

Hasonlót vettem, de az enyém szív alakú, és négy különböző minta van rajta, amin az ecsetet lehet mosni. Nagyon hasznos, mert gyorsan kihozza az ecsetekből a púdert/tust, és alapos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

aalexaa

2016. december 30.

Nagyon hasznos, gyönyörűen ki tudom vele mosni az ecseteimet, és annyira cuki, hogy öröm használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Kremcica

2016. december 30.

Vicces kis micsoda. :) Az enyém szerintem szilikon lehet. Samponnal együtt úgy tisztítja az ecseteimet mint semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Saria

2016. december 30.

Én nem ebay-ről rendeltem, hanem egy lánytól vásároltam egyet, kék színben :)
Szerintem nagyon jó minőségű, "erős" gumiból készült, kényelmes vele az ecsettisztítás.
A csíkos rész a nagyobb ecsetekhez nagyon jó, a pöttyös pedig a kisebbekhez (bár abból egy kicsit nagyobb terület még elfért volna szerintem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Én nem ebay-ről rendeltem, hanem egy lánytól vásároltam egyet, kék színben :)