eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Vizililiom

2016. december 28.

Nagyon hasznos kis cucc, én csak ajánlani tudom, nagyon megkönnyíti az ecsetek tisztítását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

laura07

2016. december 28.

A MUP változata van meg... nagyon megkönnyíti a tisztítást... gyors, praktikus és hatékony... sokat segített. nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

barabara

2016. október 31.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megkönnyíti a tisztítást, sokkal hatékonyabb is így... ennyi pénzért szinte ajándék, mindenkinek szoktam ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

nrss

2016. október 18.

Átszámítva kb 270 forintért rendeltem, nagyon hasznos termék! Sokkal hatékonyabban eltávolítja az ecsetekből a szennyeződéseket, mintha kézzel mosnám őket. Szerintem mindenkinek megéri rendelni, aki napi szinten használ ecseteket. Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

missbiro

2016. október 18.

Imádom!
Mindenkinek tudom ajánlani, mert valóban tudja, amit tudnia kell egy hasonló terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Imádom!

Nancika

2016. szeptember 14.

Nagyon szeretem, szerintem az eddigi leghasznosabb alis kütyüm, ár-érték arányban szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Vicus

2016. szeptember 10.

Szuper, nagyon hasznos termék, de a RT alapozó ecsetem világos sörtéin még mindig látszanak az alapozó nyomai. A szappannal lehet a gond. Nektek mi viszi ki belőle az összes szennyeződést?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

duchess_g

2016. augusztus 15.

Szuper olcsó, hasznos, nem gagyi... rendeljétek! Azért kipróbálnék egy felső árkategóriás ecsetmosót is, mert tökéletesre ez sem tisztít, de azért jobb, mintha a kezeden tisztítanál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

vvikii22

2016. augusztus 7.

Itt láttam először hogy van ilyen, gondoltam hát hogy megrendelem és egyszerűen IMÁDOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Nagyon jóó és nagyon olcsó. Szuper kis eszköz.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon jóó és nagyon olcsó. Szuper kis eszköz.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes