eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

vargadora

2016. augusztus 1.

Mókás kis kütyü! Poénból rendeltem, cuki és az ára is vicc. Nem gondoltam volna, hogy hatásos is, mert miért is lenne jobb hogy egy recés felületen dörzsizem az ecseteket, minthogy kézzel szépen kimosom. De fúj mennyi trutyi jött ki az ecsetekből :) Szépen kijött minden a szőrszálak közül, mintha újak lennének az ecseteim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

nezili

2016. július 14.

En nem is tudom elotte hogy mostam az ecseteim, de hogy sokkal tobb idot es szappant pazaroltam az tuti :D tenyleg nagyon praktikus, olcso, hatekony es hihetetlen jo minosegu. Ecsetmosassal kinlodo tarsaimnak meleg szivvel ajanlom en is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Biu

2016. július 6.

Nagyon megkönnyíti az életem azt kell, hogy mondjam, ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

kmanu

2016. július 6.

Ebayről rendelve, nagyon szépen kitisztítja az ecseteket. Akciósan kb 200 forintért is beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Amanina

2016. július 4.

Praktikus, megkönnyíti a tisztítást.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Praktikus, megkönnyíti a tisztítást.

evelinmajor

2016. július 3.

Kellemes meglepetés mind méretre, mind minőségre. Nagyon tudom értékelni az olyan tárgyakat, eszközöket amik megkönnyítik az életet. Ez a kis tojás is ilyen: vele az ecsetmosás gyors, mégis hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

ftmea13

2016. július 1.

Nemrég érkezett meg, és tökéletesen megkönnyíti a napjaimat. Gyorsabb, egyszerűbb és jól látom mikor teljesen tiszta már az ecset:) Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

tagnes96

2016. június 22.

Tökéletesen működik :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Tökéletesen működik :)

abigel17

2016. június 12.

Nagyon hasznos kis termék. Az ára hihetetlenül olcsó. A korábban nyűgös ecsetkimosást merőben megkönnyíti. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

szakszil

2016. június 8.

nem lennék meg nélküle, olcsó és nagyon megkönnyíti a nyűgős ecsetmosást, ezzel tényleg öröm kimosni az ecseteket és tökéletesen tiszták lesznek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.