eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Niki03

2016. június 6.

Eddig nyűg volt az ecsetek kimosása, ez után már nem lesz. Nagyszerűen tisztít, könnyen kijön a hab az ecsetekből, az ára szuper. Egyik legjobb ebay-es termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

LaNara

2016. június 2.

Amiért hozzám került az a szerencsétlenségem egyik ékes példája; a párom argentin és a legutóbbi családlátogatás alkalmával sikeresen a világ másik felén hagytam a Sigma ecsetmosó kesztyűmet. Gondoltam amíg vissza nem kapom legközelebb addig megrendelem ezt jobb híján és 3 hét alatt meg is érkezett. A kesztyű után elég fura ezzel dolgozni, de még mindig jobb mint amikor a masszázs korongot vetettem be. Jól tisztít, bár az F80 kemény ellenfél neki is, de $0,89-ért tökéletesen megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Nittuska

2016. május 27.

Remek kis termék.. Többiek már mindent leírtak róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Remek kis termék.. Többiek már mindent leírtak róla :)

nussera

2016. május 10.

Egyszerűen szuper! Az egyik legjobb ebay-ről rendelt termékem. Nagyban megkönnyíti, felgyorsítja az ecsetmosás folyamatát. Amikor megrendeltem nem nagyon hittem benne, hogy bármi haszna lesz, de a nagy hype jelen esetben teljesen jogos. Korábban mindig az volt az érzésem, hogy ha örökké öblíteném az ecseteimet, akkor is maradna bennük hab, na ez a kis szilikon tojáska pár pillanat alatt kiszedi mindet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

redakkrisztinaa

2016. május 10.

Imádom. Könnyen tisztítható , és hamar megvan vele a tisztítás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Imádom. Könnyen tisztítható , és hamar megvan vele a tisztítás:)

Ingi

2016. április 17.

Szuperül működik, olcsó, és tényleg cuki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Szuperül működik, olcsó, és tényleg cuki :D

asha

2016. április 4.

Alapdarab, mindent leírtak előttem! :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Alapdarab, mindent leírtak előttem! :)

jns.melinda

2016. április 2.

Működik, jó, gyorsítja és könnyíti az ecsetmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Működik, jó, gyorsítja és könnyíti az ecsetmosást.

szederke

2016. április 1.

Hasznos és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Hasznos és olcsó.

whitedeath

2016. március 7.

Egy szó: imádom!!!!!!
Olcsó és hatékony!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Egy szó: imádom!!!!!!
Olcsó és hatékony!