eBay

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

GI85

2015. március 9.

Ebbol nekem ketto van meg(meg).A szines korrektorokat tartalmazo es a legsotetebb barnat tartalmazo kis paletta.Nagyon jol pigmentalt-kremes,bar hidegebb homerseketen kisse szarazabba valik.De kezmelegre lagyul.Tartos.Imadom,h.van tiszta feher szin is benne.Szeretem,h.ilyen kis kompakt.Utazobarat.Konnyu eldolgozni es jo szemhejalapozo.Valamiert dragabb,mint a nagyobb kiszerelesu ebayes korrektor-kontur palettak.900-2300Ft kozott vannak.Pedig csak 4 szin van benne.De 900 korul(mindig van valahol akcio ezekbol) megeri.En annyiert vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.