eBay

Ár:   210 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

12 színben kapható

GothicLucia

2016. január 18.

Szeretem hogy szép sötét lila,de max egy fotó erejéig marad meg az arcon! Se szájon, se szemen nem tartós, legalább az egyiken működne rendesen... Szerintem az a gond vele, hogy túlságosan puha és kenhető, a szemhéjon pl vékonyan kenve is 2 pislogás után összegyűrik egy csíkba középre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

d.anett89

2016. január 1.

Nyertem egy ilyen csomagot ebay-en liciten, de kár volt!Hamar lekopik,szart se ér szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

tátombák

2015. április 6.

Évekkel ezelőtt vettem egy kínai boltban, a pénztárnál a "kacatos" részen találtam. Szájra való színnel nem találkoztam, meglep, hogy elvileg oda is lehet kenni :D A képen látható lila van meg, párszor használtam. Erős illata van, a csillámok a széléről az első használat után eltűnnek. Szemre használtam, onnan pillanatok alatt eltűnik, beleül a ráncokba. Gondoltam, hogy egy fehéret jó lenne beszerezni a szemöldökcsontra, de mivel csak a lilát próbáltam, az ennyire ergyán teljesített, hogy 1 csilinél többet nem tudok rá adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

GI85

2015. március 9.

Nekem ilyen feheres-csillamos szinben van meg.A szamra is hasznalom vagy az arcomra highlighterkent.De a szemzugba is jo,vagy a szemoldokcsontra.Szeretem es nagyon olcso.Valami 200Ft koruli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.