eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GLuci, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szőrből készült, 4 ecset van egy csomagban.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Tothxheni
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Nyugati Pu, előre utalás után posta
tonic

2019. január 27.

Puha,árához képest igazán jó,könnyű tisztítani,egyetlen problémám volt,h az egyiknél kijött a nyél,de egy pillanat alatt visszaragasztottam,használatban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Tincs

2018. február 17.

Sajnos az egyiket ki kellett dobnom, mert egyben kiesett az ecsetből a szőre. A többivel meg vagyok elégedve, bár túl nagynak érzem őket. Az egyenes végűt korrektorhoz használom, szépen fel lehet vinni vele a festéket. A többit satírozáshoz, amivel vegyes érzéseim vannak a méretük miatt. Nem lehet szépen pontosan dolgozni velük, csak ha nagy felületen használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Syub

2017. június 20.

ugyan olyanok mint a jessup ecsetek csak a márka jelzés nélkül. ha mosásnál vigyázunk még a szőrük sem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

nusi96

2017. április 24.

Igazából, amikor megérkezett a Jessup szettem akkor jöttem rá, hoyg ezek kvázi azoknak a dupe-jai. Ezekkel egy fokkal könnyebb szemsminket készíteni valószínűleg amiatt mert kicsit kisebbek az ecsetek :D (bár ez eredeti szettben a közhiedelemmel ellentétben nem igazán ehhez ajánlják őket)
Puhák és jól bírják a mosást. A 4-ből 1 úgy érkezett, hogy hullott a szőre, de a többi azóta sem kezdett el szétmenni a sok mosás ellenére sem. Nekem még annó kicsit deformálódtak hosszú hozzám vezető útjuk során. Bárki akinek ferdén érkeznének csak tartsa fél percig lobogó vízbe az ecsetfejet ügyelve arra, hogy a víz ne érje el az ecset tövét (nehogy megolvadjon a ragasztó) s rögtön megoldódik a probléma. :)
Nem a kedvenceim, de totál megérik az árukat ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Nem a kedvenceim, de totál megérik az árukat ^^

SimonO

2016. október 20.

Nagyon meg vagyok velük elégedve: mivel nagy felületen lehet vele dolgozni, egy szemhéjpúder felvitelére tökéletes. Hátránynak csak az ecset nagyságát említeném, ami nem épp az én igényemre van szabva, pl. utazásra szívesen vinném, ha kisebb méretű lenne az ecsetek nyele.
Pozitívum, hogy olcsó, nagyon puha szőrű és hasznos ecsetfejek találhatók a készletben. Illetve a mosást nagyon jól bírják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

_zsulu_

2016. szeptember 22.

Mostanában kíváncsi vagyok, hogy a pofátlanul olcsó ecsetek között van e használható, hovatovább jó, ezért több félét is rendeltem Ebayről. Ezt kb. 500 forintért vettem, fehér-arany színben (kis csinosak az biztos). Pozitívumai: puhák, elég tömöttek, nem hullik a szőrük és szépek is. A képen látható két középsőt tudom érdemben használni, sőt a kúpos alakút kifejezetten megszerettem, mélytővonalba satírozni és árnyékolni tökéletes. Negatívumai: messze túl nagyok nekem és a ferdére vágott sajnos olyan vacakul levágva érkezett, hogy egy fél napot fodrászkodtam rajta.
Amiért nekem megérte: A Jessup 8 darabos kabuki szettjét szerettem volna megrendelni 4 arcra való és 4 szemre való ecsettel, na ezek annak (a szemre valóknak) a koppintásai. Mivel nagyon nagyok nekem, így azt a szettet iztos nem veszem meg, mert túl sok darabját nem tudnám így használni... Négyest adok nekik, mert az árukhoz képest tényleg egészen jók, és az hogy nekem túl nagyok egyéni problémám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Nagyon jók ezek az ecsetek..és az áruk nevetségesen alacsony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon jók ezek az ecsetek..és az áruk nevetségesen alacsony.

hnikolett

2016. június 16.

Imadom oket, nem hullik a szoruk, szepen lehet dolgozni veluk. A "kup" alakut korrektorra hasznom, a tobbi szemhelypuderre tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Niki03

2016. május 23.

Hát ez volt a legjobb beruházás eddig. Csodálatosan puhák az ecsetek, nagyon jó minőségűek, a drágább ecseteimnél is sokkal jobbak. Imádom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

bdori

2016. március 27.

Amiket én kaptam, azoknak a képen látható ezüst része arany, de amúgy ugyanez a négy ecset. Nagyon szagosan érkeztek, nem is tudom milyen szag volt az, de azt hittem kuka lesz. Egy mosás után már nem érződött szerencsére. Amúgy az ecset szálai puhák, teljesen jók ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.