eBay

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2015. július 21.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

lysza1985

2016. január 19.

első készletem volt, olcsó, nem rossz, de azóta már találkoztam minőségibb ecsetekkel, és azokkal összehasonlítva gagyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

GothicLucia

2016. január 18.

Azért vettem mert kellett egy kisméretű mobilis ecsetszett, nincs velük semmi gond,bár párat nem is igazán használok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

nezili

2015. december 27.

Elso ebayes ecsetkeim, eleg olcsok voltak, tetszett a csomagolas (nekem rozsaszin volt), igy gondoltam teszek egy probat. Osszessegeben teljesen jo minoseguek, en mondjuk nehezkesen hasznalom oket, a nagy pirositashoz/bronzositashoz tul kicsi nekem, a szemrevalo meg nagyon kemeny... viszont a pici ecset szemoldokre nagyon jo, tushoz tul vastag. A szemoldokfesu az a miazistenertelmevan kategoria, az utso meg egy sima applikator. Nem egy must have, ha most lennek a fentiek tapasztalataval a buy it now gomb elott, nem valoszinu, hogy megvennem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

love_cinderella

2015. július 24.

Első ecseteim, még 1 éve rendeltem őket. A minőségük jó, többször voltak mosva, nem hullik a szőrük. A nagyot pirosításhoz, bronzosításhoz használom, a közepeset a szemhéjamra, a picit pedig szemöldökformázáshoz. Ár-érték arányban nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.