eBay

Ár:   $5   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

5 az 1-ben arctisztító készülék.

betty23

2016. október 22.

+tanács: Ha nem nyomja nagyon az arcához az ember a kefét, akkor gyengédebben bánik a bőrrel.

Bár nem eBayről vettem, egy nagykerben futottam bele, kemény 700 Forintért. Én csak a sörtés keféjét használom (ami nekem fehér, tehát az lehet nem ugyanolyan erős, mint a képen látható), de mivel egy kicsit durva ez a fej, így radírozás jelleggel használom 3-4 naponta. Kifejezetten a bőrképemen nem tudom, hogy javított-e, de nem rontott, az tuti. Nagyon pihe-puha a használata után a bőröm. Egy random kínai elemmel használom, tökéletes, és nem áll le, még ha erősebben is nyomom az arcomhoz, bár akkor már levinné a képemet a helyéről. Ennyiért megéri, főleg annak aki esetleg nem akar/tud nagyobb összegeket feccölni egy ilyesmi gépbe. Én majd azért szeretném lecserélni egy komolyabb masinára egyszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

miru9

2016. május 10.

Gondolkoztam, hogy megvegyem-e, aztán elolvastam az itteni hozzászólásokat...nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz, úgyhogy utánanéztem külföldi oldalakon is. Meglepett, hogy ott szinte csak jót írtak róla, ezért megvettem.
Ennyi pénzért (kb. 900 forint volt) teljesen jó. Érzékeny a bőröm, szóval a keféje egy kicsit kemény nekem, de nem használhatatlan + lehet hozzá kapni másikat.
A kefe miatt 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

A kefe miatt 4*. :)

lucckozak

2015. december 14.

hozzáérintettem az arcomhoz, és leállt a mozgás, ennyit bír ez a kis kütyü:D mondjuk nem is vártam csodát, de hogy olyan válogatós legyen, hogy csak duracel elemmel működött, na akkor már végem volt. azért a pénzt visszaküldettem velük, mert ez a termék semmire sem volt jó.nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Ada

2015. november 20.

Lányok!Meg ne vegyétek!!! Kivéve ha fugatisztítás előtt álltok, arra talán még jó lehet :D SZÖRNYŰ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

erikah

2015. november 11.

Borzasztó ez a termék. Kemény a szál a kefében, mintha kaparnám az arcom olyan. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.