eBay

Ár:   $3   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. június 10.

Ár:   $3
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Fullips ajaknagyobbító eszközének a másolata.

Sonia80

2015. december 28.

200 ft- volt ingyen postaval szintén ebayről. Kellett kicsit próbálgatni mire rájöttem hogy működik de szerintem teljesen jó pár perc alatt látványos de nem mű a hatása és pár órát látszik. Szerintem pl egy fotózásra remek lehet. A három méretből a középsőt rendeltem és tényleg jó csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

audreycoca

2015. december 20.

Na én jól odaírtam a véleményem az eredetihez, mire észrevettem, hogy ez is fent van a Krémmánián. Az állam leesett mikor megkaptam, mert fogalmam sem volt, hogy mi ez. Aztán néztem videókat, és elámultam, hogy emberek mit ki nem találnak. Először is nekem alapból vastagok az ajkaim, úgyhogy valószínűleg azért nem én vagyok a célközönség, mert amikor én kipróbáltam úgy néztem ki mint egy pornós aki most jött ajakfeltöltésről, ahol véletlenül dupla adagot nyomtak az ajkaiba. Na mondjuk így azért nem akarok kinézni. Sajnos, vagy szerencsére a hatása csak egy-két óra volt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

nikkike

2015. november 2.

Én aliországból vettem, de az ugyanaz, mint az ebayország :) szintén pár forintért. Megvettem az egész készletet, nem tudtam melyik lesz jó. Az M-es lett a befutó, és annyira durván jó! :) Imádom, kár, hogy nem tart örökké a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Dori14

2015. július 29.

Hát ez egy elég vicces kis szerkezet :D Tulajdonképpen nem is tudom miért vettem meg, mert alapból sincs vékony szám, na mindegy lehet majd odaadom valakinek. 3 méretben kapható (S, M, L) én az M-est választottam. 400 Ft körül vettem ebayországban, nincs birtokomban eredeti Fullips de szerintem nem lehet nagy különbség. Legalábbis ugyanúgy néz ki mint a képeken az eredeti. Nem is értem hogy adhatnak el 7000 Ft-ért egy ilyet..
Na de térjünk rá inkább a hatására! :D A lényege, hogy ráhelyezzük az ajkunkra, kiszívjuk belőle a levegőt és így tartjuk 10-30 mp-ig. A keletkezett vákuumtól pedig megnagyobbodik a száj. És ki merem jelenteni, hogy működik. Nem lett durva kacsaszájam mint néhány videóban, de azért látható a különbség. A tartóssága.. hát.. saccra úgy talán 1 óráig :D De a honlapjukon is írták, hogy mindenkinél más, valakinek több óráig is látszik.
Ennél az oválisnál az a jó, hogy lehet vízszintesen és függőlegesen is használni, érdemes több videót is megnézni a használatukról. Én 5 csillagot adok neki, azért kíváncsi vagyok másnál hogy működött ez a dupe :)
Nem tudom, hogy lehet -e linket beszúrni, de csináltam egy előtte-utána képet és szerintem így látni egyértelműen a hatását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.