eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2020. január 6.

Kiszerelés:   5 pár
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagén tartalmú szemmaszk, mely megszünteti a szem alatti karikákat és a szemkörnyéki ráncokat.

kozmabarbara89

2020. január 8.

Ilyen nem is tudom, talán a SEMMILYEN szó a legjobb rá! Wishről rendeltem, nem volt drága, mert sok volt egy csomagban. Arra nagyon szuper, hogy picit hűsítse a szemed alatti karikát, de nem úszod meg a korrektort, mert a karika ott marad, inkább dobj fel egy uborkát,minthogy ennyi műanyagot elhasználj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

kismadár

2020. január 4.

Kellemes viselet, egy puha, zselés anyag úszkál egy kis géles cuccban, A hűsítő hatása miatt jó érzés viselni, de egyébként nem csinál semmit. Egyszer vicces kipróbálni, de nem sok haszna van. Ha valakinek nagyon puffadt a szeme, arra jó lehet, hogy gyorsan lehűti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Stella1993

2018. április 15.

Párom rendelte nekem, azt hiszem Wish-ről. Kellemes, hűsítő érzést nyújt amikor fent van, de a hatása 0, legalábbis én nem vettem észre semmilyen változást. Ragadós masszában áztatott műanyagdarab, amire ráfogják hogy egy csúcsszupi termék. Bár a kínaiaktól nem is vártam nagy durranást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.