eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lory, Módosítva: 2021. március 15.

Kiszerelés:   5 pár
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagén tartalmú szemmaszk, mely megszünteti a szem alatti karikákat és a szemkörnyéki ráncokat.

d.anett89

2022. február 27.

Juuj mikor "divatba" jött be rendeltem egy csomót,de minek?!🤣
Semmire sem való,semmit sem csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Juuj mikor "divatba" jött be rendeltem egy csomót,de minek?!🤣
Semmire sem való,semmit sem csinál.

kincsokinga

2020. november 18.

tagadom, hogy nem csinál semmit, levontam egy csillagot, mert nagy kitartás kell hozzá, végigcsináltam egy 30 napos kúrát vele, minden este feltettem és látványosan visszahúzódott a táskás szemem, tényleg nem 1 vagy 2 használat után látszik hanem rendszeressel, de legalább működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Kitsyke

2020. szeptember 4.

Goods market-ből vettem 179 forintért. Hűsít....kicsit lecsúszkál a helyéről..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Goods market-ből vettem 179 forintért. Hűsít....kicsit lecsúszkál a helyéről..

kozmabarbara89

2020. január 8.

Ilyen nem is tudom, talán a SEMMILYEN szó a legjobb rá! Wishről rendeltem, nem volt drága, mert sok volt egy csomagban. Arra nagyon szuper, hogy picit hűsítse a szemed alatti karikát, de nem úszod meg a korrektort, mert a karika ott marad, inkább dobj fel egy uborkát,minthogy ennyi műanyagot elhasználj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

kismadár

2020. január 4.

Kellemes viselet, egy puha, zselés anyag úszkál egy kis géles cuccban, A hűsítő hatása miatt jó érzés viselni, de egyébként nem csinál semmit. Egyszer vicces kipróbálni, de nem sok haszna van. Ha valakinek nagyon puffadt a szeme, arra jó lehet, hogy gyorsan lehűti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Stella1993

2018. április 15.

Párom rendelte nekem, azt hiszem Wish-ről. Kellemes, hűsítő érzést nyújt amikor fent van, de a hatása 0, legalábbis én nem vettem észre semmilyen változást. Ragadós masszában áztatott műanyagdarab, amire ráfogják hogy egy csúcsszupi termék. Bár a kínaiaktól nem is vártam nagy durranást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.