eBay

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 110, 220 V modell, Európai csatlakozóval
  • 100 ml patronhoz
  • könnyű és kompakt, könnyen szállítható
  • szintkijelzővel

Dorcsi16

2016. július 27.

Egy hete van meg, de imádom :) Jól melegít, a belseje nem ragacsos, és könnyen használható az enyém :)
UPDATE!!!
Még mindig nagyon szeretem, mert hamarabb felmelegíti a gyantát nekem, mint 20 perc, viszont jól elrontottam, azzal, hogy egy olyan gyantapatront raktam bele, ami veszettül folyt. Azonban viszonylag könnyen ki lehet takarítani. Én pl. arclemosó tonikkal szoktam leszedni az odaragadt gyantát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

UPDATE!!!

Kmanci

2015. július 28.

Évek óta meg van, és az enyém tökéletesen működik. Gyorsan felmelegíti a gyantát, sosem olvadt még bele, egyenletesen melegszik át, és könnyen kenhető, de nem is éget. Szóval lehet, hogy csak egy selejteset fogtál ki. Nekem is rózsaszín kupakos volt (bár a kupakja rég elkallódott...). Egyébként általában Alveola azulénes gyantát melegítek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Timcso

2015. május 2.

Hihetetlenül vártam, hogy megjöjjön, ugyanilyet rendeltem, csak rózsaszín a kupakja. Gagyi, borzasztóan néz ki, de ez még csak hagyján. Beletettem a gyatapatront, de már ki nem akart kijönni. (természetesen nem vettem volna ki, ha láttam volna, hogy folyik). Ami viszont a legfontosabb lenne, ami a funkciója.. egyáltalán nem melegíti fel gyantát. Ha kiveszem, a patron maga meleg, de a gyanta még nem is, hogy nem folyékony, hanem totál szilárd benne, meg sem mozdul. Elvileg Budapesten kapható TAMA üzletekben, gyantamelegítő, ahonnan a kozmetikusok is veszik, kicsit drágább, de megéri, mint ezt megvenni. Legszívesebben egy csillagot sem adnék rá, mert minősíthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.