eBay

Ár:   $1   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Epresjoghurt

2017. január 9.

Használhatatlan. A 2 vége össze sem ért, így gyakorlatilag semmit nem csinált a pilláimmal, Addig-addig próbáltam mégis összenyomni, hogy végülis...eltörtem. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Heloise

2015. szeptember 16.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, inkább csak kíváncsiságból rendeltem meg az Ebayről. A kis műanyag pöcök amit ki kell hajtani hogy csipesz legyen csak úgy lifeg a nagyvilágba, ráadásul nagyon pici kütyü ezért nehéz szakszerűen kézbevenni. A pilláimat összesen egyszer mertem beletenni, sikeresen le is törte jópár szálnak a végét.... Vicces kis műszer, és szerintem a gyártók sem gondolták komolyan. Használhatatlan játékszer, amire ha lehetne egy csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

ivci

2015. augusztus 14.

Én rendeltem ilyet és meg is bántam egyszerűen semmit se használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Én rendeltem ilyet és meg is bántam egyszerűen semmit se használ.