eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2016. március 31.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál,puhítja az ajkakat, hámlasztó, sejtregenáló, javítja az ajkak állapotát

Tartalmaz: növényi kollagént, vitaminokat ,levendula kivonatot, szőlőmag olajat,tisztított vízet,hyaluronsavat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

DreamyGirl

2017. február 12.

Wish-ről rendeltem. Valóban annyit ér, amennyi az ára. Olyan mintha vizes zsepit tennék a számra, semmi a hatása. Lehet másnak jó, de nekem nem használ. Az illata, ami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

DikieGirl

2017. január 7.

Ma használtam ilyet először. Olyan mintha ajakápolót használtam volna. Szóval szerintem az egy használatos ajakápoló lenne rá a legjobb megnevezés. A csomagolásából kifolyt az amiben "ázott". Hát, nem is tudom :D. Egynek elment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

PinkBelleLab

2016. április 14.

Volt alkalmam kipróbálni, ilyen kis löttyben van becsomagolva, illata nincs, picit zselés és vastag, használat után bizserget az ajkam, nem vagyok biztos abban, hogy hatott, legalábbis nekem, bár nekem alapból száraz az ajkam és semmi nem segít.:c

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.