eBay

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Meleyaa, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Puha, szintetikus szálakból készült smink ecset. Könnyedén használható az arc kontúrozásához.

7ot

2016. február 29.

Nagyon jó ecset! Tömött, jól bírja a tisztítást - nálam ez elég sűrűn történik... :D Eddig egy szál sem hullott ki. Volt pár kiálló, kósza szála hosszában, azokon próbáltam ki, hogy mennyire engedi magát, de nem jött ki. Így csak visszavágtam őket. Szépen lehet vele dolgozni, pont ilyen vágásút kerestem. Eddig csak porral használtam, azzal tökéletes volt. Tényleg megérte rá várni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Meleyaa

2015. november 19.

Màr régóta vadàsztam egy jobb minöségű kontúrozó ecsetre.Véletlenül botlottam bele aliexpressen és mivel ezidàig nem csalòdtam az onnan rendelt termékekbe gondoltam egy próbàt megér...................ha csak egyet érne meg!A szőre pihe-puha,ugyanakkor tömött és masszìv,nem nyiklik-nyaklik.Àltalàban por alapú termékeket hasznàlok kontùrozàshoz,amikkel tökéletesen működik,keskeny érdekesen vàgott fejével,precìz vékony vonalakat lehet húzni,amit eldolgozva csodaszép keretet kap az arcom.Higgyétek el megéri a hosszabb vàrakozàsi idő,ami sok esetben a szàllìtàssal jàr.Éljen sokàig Aliexpress orszàg és népe,akik ilyen remek termékeket kìnàlnak potom pénzért! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.