eBay

Ár:   270 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Szépítő eszközök

Kodi

2017. március 16.

Akkor jó, hogyha fogyóban van lakk, és szépen megdöntve bele lehet helyezni, így könnyebben kinyerhető a lakk. Egyébként teljesen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Mundow

2016. április 12.

Nagy kedvencem. Mióta megvan, minden körömfestésnél használom. A gumiból készült tartó sima felületen jól tapad, ezért jól megtartja a körömlakküveget és nem kell attól tartani, hogy felborul vagy kifolyik a lakk.
Nagyon praktikus és olcsó. Mindenkinek ajánlom, aki szereti lakkozni a körmeit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.