eBay

Ár:   $1   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 lap   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   $1

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

scintilla

2017. május 13.

Ilyet egyesével is lehet rendelni, én be szoktam építeni porci körömborításba. Kifogástalan, jól ragad, a köröm felületén fedőlakk nélkül is kibír 1-2 napot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

tátombák

2016. február 2.

Életem "legzsákbamacskább" ebay rendelése, minden eladó random küldi a 10 lapot, nincs olyan, hogy csak feketét küld. Én 2 adagot rendeltem, és a csomagok ugyan olyanok voltak, még a minták sorrendje is egyezett. Van közte pillangó, virág, szívecske, fekete, fehér, színes.
Nyilván akkor érkezett meg, amikor frissen csináltam meg a körmöm, mert miért is ne...? Nem bírtam ki, próbálgattam, a nagyobb minták is egyben feljönnek a fóliáról, és fedőlakk nélkül is megmarad a körmömön. Kicsit zavaró, hogy puklis, nem vagyok hozzászokva, többször azon kapom magam, hogy dörzsölgetem.
Szerintem nem rossz, biztos sokáig elég lesz, jól ragad a körömre, és feldobja az összképet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.