eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

16 és 22 LED lámpával kapható, forgatható asztali tükör.

Többféle színben elérhető

Hecate

2019. március 26.

Nagyon klassz. Három nyomással 3 fényerősség állítható. Számomra a harmadik már túl erős, így elég az első kettő fokozat. (4 ceruzaelemmel működik.) A hátán is van egy gomb, ha azt használom egyből az elülső gombbal beállított fényerősséggel villan fel. Könnyű. A tükör jól tisztítható, a teljes frizura, arc és nyak, ha picit távolabbról nézem akkor a dekoltázs is látszik benne. Képe méretarányos. A tükörtartó alján kis mélyedés, melyben apróbb kozmetikai dolgok (pl: rúzs), vagy ékszerek tarthatók.

A forgatásnak nem tudom mi értelme (akkor nem működik a világítás - és álló téglalapból fekvő téglalap lesz a tükör), de valóban forgatható. A dőlésszög állítható. Kedvelem és igen elégedett vagyok vele. :o)

Nekem feketében van meg. Igazi dögös csajszis cucc. :o)

Frissítés: Úgy néz ki, hogy ki kell tapasztalni melyik elemeket kedveli. Néhány benne rövid, ritka használat után is hamar kifogy. Nálam a Varta ilyen, a Spár elemmel elfogadhatóan üzemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Nekem feketében van meg. Igazi dögös csajszis cucc. :o)