eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BreastfeedingandMakeup, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   online külföldről

dorothyk

2016. március 20.

Nekem a MAC felirat nélküli verzió van meg ebből de azthiszem ugyanez a paletta.Nem mindegyik szín pigmentált, inkább a sötét árnyalatokat használom, valamint a nagyon színeseket.Sajnos én éppen nem túl kedvező áron vettem meg, de azért mégis jó az árértékéhez képest, végülis nem bántam meg,hogy megvettem, hiszen rengeteg színem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.