eBay

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A sephorás The Original MakeUp Eraser® olcsóbb verziója. Újrafelhasználható, sminkeltávolító törölköző, még a vízálló sminket is leszedi. Mosógépben mosható. Környezetbarát. Kémiai anyagoktól mentes.

Használat:

1. Első használat előtt mosógépben ki kell mosni.
  2. Utána csak be kell vizezni és áttörölni vele az arcot.
  3. Körkörös mozdulatokkal töröljük le a sminket.
  4. Ha szükséges, mossuk ki a következő használat előtt.

Lexy00

2018. március 26.

Kifejezetten szemsmink eltávolítására rendeltem meg, remélve, hogy a továbbiakban mellőzhetem a vattakorong használatát. Egy kis sminklemosót öntök a kendőre és ugyanúgy letörlöm a sminket, mint vattakoronggal. Nekem erre a célra tökéletesen bevált, ráadásul mosással teljesen eltávolítható belőle a smink és még a környezetet is óvjuk. :)

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Dea

2017. május 9.

Én kipróbáltam és teljesen lenyűgözött ha bevizezem és lemosom vele az arcom a smink nagyrésze lejön(utána nem árt tonikos vattával átmosni erős smink esetében), mosva is volt már, és kijött belőle a smink teljesen, engem meggyőzőtt, segítségével megtudom sprórolni a sminklemosót :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.