eBay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katie, Módosítva: 2019. július 8.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

12 db 8 cm átmérűjű, színes, mosható sminklemosó párna mosógépben is mosható tasakkal.

szilvia.bano

2020. január 21.

Mostmár muszáj updatelni. Összességében nem tudok kifejezetten rosszat mondani róla. Puha, kellemes használni, elég jól eltávolítja a sminket, és gyakorlatilag elég egy kis kézmosószappannal kiöblíteni, sőt csak meleg vizet használva is szinte azonnal kioldódik belőle a festék. Szép pasztell színük jól mutat a fürdőszobában, az elülső és a hátsó anyag nem csúszkál, nem mozdul el egymástól (mert ilyen véleménnyel is találkoztam az interneten más mosható korongnál). A környezetet óvjuk vele (ez nekem fontos, több téren is igyekszem ügyelni erre), hosszú távon anyagilag is megéri, mert nem kell hagyományos vattakorongra költeni. Illetve nem kell figyelni rá, hogy vegyünk, mert elfogy. De. Az anyagminőséggel még aránylag ki vagyok békülve, bár sok korongnál tapasztaltam, hogy oldalt kiállnak szálak, nekem is viszonylag könnyen elkezdett szétmenni (örülök, hogy nem velem van a baj, mert az utánam kommentelő is ezt írta), pár használat után. 8 db-nál ez a helyzet, 4-et nem használtam még, mert nem kellett egyszerre az összes, és van 4 amit használok és ép. A másik, hogy- nem szívesen mondom ezt, de nekem nem kényelmesek igazán ezek a nagyméretű korongok, ugyanakkor azt sem szeretem, hogy sajnos csak az egyik oldalukat lehet használni. A barátnőm, aki Dublinban él, azt mondta neki kétoldalas van, és itt van a kutya elásva, hogy nálunk alig van választék. Azért is rendeltem ezt a verziót az ebay-ről, mert ugye ez egy 16 db-os szett, ami ha jól emlékszem kb. 2600 Ft-ba került. Ehhez képest, amit itthon lehet kapni (leginkább csak online lehet rendelni), az legalább 3-4000 Ft-ba kerül, vagy még többe, és egy ilyen volt mondjuk 14 db-os, tehát nemcsak drágább, de még kevesebb is van benne. Ennek részben az lehet az oka, hogy ezeket magánszemélyek készítik, pl. a mosható pelenka gyártása után visszamaradt anyagból, és a kézzel készített termék mindig drágább, mint amit nagy mennyiségben, iparilag állítanak elő. Ugyanakkor ha egészen őszinte akarok lenni, azt kell mondjam, a hagyományos vattakoronggal (Duchesse-t használok, müller sajátmárkás) könnyebb és gyorsabb eltávolítani a sminket. A szemsmink eltávolításához és arctisztítás után a tonikhoz összesen 5-6 korong szükséges ezekből, és bevallom, sokszor éreztem úgy, hogy nincs kedvem minden nap ennyit kimosni, így kevesebbet használtam és kipótoltam a simával. Aztán azon vettem észre magam, hogy szívesebben nyúlok ahhoz, és újra azt használom majdnem mindig. A 21. században hozzá vagyunk szokva a kényelemhez és nehezen mondunk le róla, én ezt vállalom. Akartam szeretni, de így inkább maradok annál, hogy ha majd lehet kapni boltban kétoldalas, kis méretű korongvattát, akkor átállok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

hdori23

2019. november 23.

Májusban vettem 8 db-ot 1200 ft ért. Már amit legelőször észrevettem hogy egy erősebb szempillaspirál nyoma nem jön ki belőle 40 fokon. Ezért egyáltalán nem szeretem mert időigényes sokszor a mosása, előtte 50 fokon beáztatom kimosom kézzel majd utána mehet a mosógépbe. Az utóbbi időben észrevettem mintha jönne szét a varrás mentén ezért csak kímélő 35 perces mosásra tettem be..de hiába eddig bírta egy kettő,teljesen szétjött. Azét kicsit haragszom tudom ezért az árért ne is várjon mást az ember de 6 hónapot nem bírtak ki a korongok pedig alig használom őket. Környezetkímélés szempontjából viszont biztosan maradnak mert sminkeltávolításra jók még. De körömlakkot nem szedem le vele mert az biztosan nem jönne ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Katie

2019. július 8.

Kényelmes a mérete, és jól működik. Ja, és nagyon cuki és puha.

Körömlakkra egyáltalán nem ajánlom a használatát, mert azt nem lehet kimosni belőle. Megpróbáltam, hogy egyet félretettem és csak körömlakkhoz használtam, de egy-két alkalom után már olyan körömlakkos lesz, hogy nem tisztít rendesen, csak maszatol, úgyhogy szerintem nem érdemes erre elpazarolni.
Sminklemosásra viszont szuper, tényleg patyolattisztára ki lehet mosni, környezetbarát és anyagilag is sokkal jobban megéri hosszabb távon, mint az eldobható, és szerintem még hatékonyabb is és kellemesebb érzés is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Kényelmes a mérete, és jól működik. Ja, és nagyon cuki és puha.