eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 ml és 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   5 ml és 10 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Mini szórófejes flakon, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc parfümünket.

5 mlis műanyag parfümszóró
Ár: 2000,-Ft/10 db+pk , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: banki átutalással, vagy postán maradóra, vagy Packeta

Yeticica

2022. augusztus 2.

Mérges vagyok, mert ezek vagy zárnak, vagy nem .
Kilian illatom 3 nap alatt eltűnt egy ilyen szép rózsaszínből. A másik (épp egy kék) jól zárt. De azért ez így elég komolytalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Mérges vagyok, mert ezek vagy zárnak, vagy nem .

nygigi

2021. április 12.

Ezek a műanyag parfümszórók nagyon rosszul zárnak. Nekem konkrétan kipárolgott belőle a parfüm amit nem használtam sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

syssy48

2019. június 4.

Nekem nagyon bevált. Két üveg szóróm tört már össze, és kettő ezüst kupakos pedig ereszti a parfümöt. Ezekkel még sosem volt bajom, pedig már leesett a táskám is, benne két 5 ml-s parfümmel. Semmi bajuk nem lett. Nem szépek, de praktikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

vador

2018. november 20.

Én se parfümöt szoktam bele tenni, hanem ezt: https://kremmania.hu/kremek/bradoplus-kez--es-borfertotlenito-spray
Sokkal praktikusabbnak találom, mint ezeket a kis géles kézfertőtlenítőket hurcolászni, bár nem napi szinten használom, valamikor elkél.
Könnyű, strapabíró, szépen porlaszt, nem szivárog, elégedettségem fokozhatatlan.
Nagyobbakból apának szereztem, ő ebből fújja az after shave-jét, üzeni, hogy ő is elégedett. :)
Tulajdonképpen bármilyen folyékony állagú dologgal működhet, inkább csak ezért hoztam a saját példákat, hogy hátha ötleteket adok vele másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Hecate

2018. október 30.

Nekem átlátszóak vannak kék és rózsaszín fejjel. Az Ebayről még rendeltem nagyobb űrtartalmúakat is (100 ml). Azóta már kínai üzletekben is kapni ilyeneket így onnan is szereztem be, valamint az Ebayről rendeltem 5 ml-es, kék lepkemintás, üveg parfümszórókat is.

Nem parfümszórónak használom őket, arra inkább Travalo parfümszóróimat használom. Hideg vizet teszek beléjük és nagyszerűen üdítenek meleg helyzetekben, vagy ha a városban koszos lesz a ruhám tudok vele papírzsepit benedvesíteni, amivel letörlöm. A szórófejek kiválóan működnek. Szájspray tárolására vagy utazáshoz egyéb kozmetikumok illetve vasalást könnyítő spray könnyed szállítmányozására is megfelel.

FRISSÍTÉS: Múltkor sajnos kicsúszott a kezemből a kedvenc parfümöm. Olyan szerencsétlenül esett, hogy letört a sarka és egy kis lyukon kezdett kifolyni az aroma. Hatalmas áldás volt, hogy volt mibe beletöltenem a szeretett illatom - a Travalo kicsi lett volna akkora mennyiséghez. Szóval már parfüm szóróként is igénybe veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.