eBay

Ár:   $1   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szandra0125

2017. január 28.

Túl merev, nehezen lehet felhelyezni,nagyon hosszú szinte mind, fényes, borzasztó mű hatása van. Egy picit lehet segíteni a merevségén azzal, hogy szemöldökcsipesszel eltávolítjuk a merevítő szálat, ami egy vékony műanyag cérna a pillatőben.(ennek leszedésével nem fog szétesni a pilla, mert a ragasztó tarja, de azért óvatosan húzzuk le) Sokat ne várjunk tőle, ennél (is) nagyon igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve...2*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Heloise

2015. szeptember 25.

Többféle fazonban kapható Ebay-en, nekem volt szerencsém kettőt is kipróbálni. Szép és intenzív pillákat csinál, és bár engem nem zavart a szintetikussága, sokaknak túl kemény, "műanyagos" lehet. Nem volt kellemetlen viselni viszont bizony lehet érezni, hogy "ott van" mivel NAGYON vastag és merev a tő része, a sín, amit a pillatőbe helyezünk. Egy normál műszempillához képest ez a része kábé háromszor olyan vastag és kemény, nem is értem miért kellett ilyenre gyártani, hiszen pont a láthatatlanság a lényeg a pillatőnél, hogy minél jobban egybe simuljon a saját pillánkkal. Emiatt sajnos csak két csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.