eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 pár
Lelőhely:   online külföldről

Kézzel készített, többféle típus

A doboz ragasztót nem tartalmaz!

jadegirl

2017. július 15.

Merev,szuros, kenyelmetlen de a legcsunyabb az egestzben,hogy annyira muanyagos,hogy fenylik az egesz..Ez volt az elso kinai szempilla amit kiprobaltam es joidore el is vette a kedvemet par evre amikor sorra vettem inkabb a draga markakat. Azota talaltam tenyleg jokat ebayen de ezt a 10es pakkot inkabb kivancsisagbol se valasszatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Bronzbaby

2016. szeptember 18.

Nagyon kedves,korrekt eladó!Szuper termékrt kaptam!Ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Nagyon kedves,korrekt eladó!Szuper termékrt kaptam!Ajánlom mindenkinek!:)

L.ajla

2016. április 17.

Egyszer próbáltam ki. Viszonyítási alapom nincs, mert más műszempillát még nem próbáltam. Kinézetre nem volt rossz, de 5percig bírtam kb. mert annyira nehéz volt a szemhéjamnak és annyira zavart és fájt tőle a szemem, hogy inkabb leszedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

lilibeck

2016. április 17.

Tényleg nagyon gagyi és mű. Én nem mutatkoznék ezzel. Alapvetően nincs bajom a szempilla felragasztásával de ez sehogy sem ment. Annyira merev...
Kuka..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Kuka..

Heloise

2016. február 15.

Mivel ebay-ről rengeteg formájút és vastagságú pillát lehet rendelni, én nem a képen láthatót kértem, hanem egy tömöttebbet, drámaibbat. Sajnos az a fajta túl merev, vastag, ráadásul maga a pilla fényes műanyagos, messziről sikít, hogy mű és gagyi. Bárhogy formázom, hajlítgatom merev marad, és miután vágni kell a méretéből a belső szemzugban emiatt a merevség miatt sehogy sem akar megragadni rendesen. Ha sikerül is neki, akkor ez a rész pár óra elteltével megadja magát, ami elég bizarrul meredezik az ég felé, ami pedig még klasszabb ha ezt csak órák múlva csekkolom a tükörben...Belefutottam már olyanba is (Ebay Taiwan Eyelash) ami teljesen természetes hatású, úgyhogy sajnos erre csak két pontot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

d.anett89

2016. január 1.

Nagyon jó kis pillák,van 2,5 dobozzal de annyira béna vagyok,hogy 1 év alatt 1 párat tudtam fel tenni :D
Abszolult nem szúrt se semmi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Abszolult nem szúrt se semmi

n_adry

2015. július 24.

Jó termék, olcsó többször is használható mivel nem jön szét könnyen. Nekem nem szúrt és könnyen fel is tudtam helyezni, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

tami99

2015. június 15.

Már a második dobozzal rendeltem, egyszerűen imádom, nekem ennél jobb nem is kell :) Eleinte nagyon meggyűlt vele a bajom, nem tudtam felragasztani, de én voltam a béna. 300Ft-ért 10 pár? Drogériába 1 párért elkérnek több mint 1000 forintot is akár... Nagyon megéri :) Biztos vagyok benne, hogy még nagyon sokáig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Dike01

2015. június 1.

Igaz,hogy műszempilla de az már annyira mű ,hogy fáj . Nagyon műanyag, merev és szúr is ami nem könnyíti meg a felhelyezést. Gyakorolni vagy fantázia sminkekhez jó lehet. Felragasztva magamon nem tetszett (mondjuk nem a legvisszafogottabb típust választottam) . Kidobni nem szerettem volna így darabokra vágva helyeztem fel alkalmakra , illetve tesómnak fotózások erejéig . Sokkal természetesebb lett a végeredmény és kevésbe zavart is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Majestic

2015. április 23.

Egyértelműen én vagyok a béna, én valahogy nem tudom őket feltenni, de szerintem nem ezekkel pillákkal van a baj hanem velem. Olcsóért sokat, annyira nem is rosszak, mint az elsőre gondolná az ember. Gyakorolni jó vele, 10 pár ugyanannyiért vagy hát olcsóbbért mint amit itthon kapni 1 pár áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.