eBay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eBay   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ffanny, Módosítva: 2015. július 15.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   eBay
Kategória:   Ecsetek

eBay-en rendelhető, körömfestő ecset szett. 15db ecset + 6db fémvégű pálca + fekete tartó tok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nancika

2016. augusztus 22.

Szeretem őket, mert sokat lehet velük kreatívkodni és igazán szép dolgokat is ki lehet hozni a körmökből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

ffanny

2015. július 8.

Ennyi pénzért igazán megéri. Bármilyen mintát találok ki mindegyikhez találok megfelelő ecsetet. Persze nem egy örökéletű minőség, de szerintem belefér, hogy intenzív használat mellet elhasználódik egy kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.