eBay

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivi.szivi, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Akár 30 napig tartós gél lakk

LED (3 perc) és UV (30 mp) lámpa alatt is köt, könnyedén leoldható.

vivi.szivi

2016. február 3.

Már töltöttem fel egy alis gél lakkot, BLING néven, a véleményem szinte megegyezik a két termékkel kapcsolatban.

Jelenleg 1 db-bal rendelkezem, aliexpressről rendeltem kb 450 ft-ért.
A színe élénk menta, két réteggel is szép eredményt lehet elérni. A szaga kicsit kellemetlenebb, mint az itthon is elterjedt géllakkoknak, de már több mint 1 hete problémamentesen viselem a színt. Nem érzem, hogy gyengébben teljesítene -eddig- drágább társaitól.

(Egy probléma volt a rendeléssel, hogy elég kevés volt a bottle-ban (nyilván ezek eleve nagyon mini kiszerelések), érkezésekor teszteltem egy fogpiszkálóval, és nem voltam elragadtatva. A 1,5 dollárból így 1$-t visszaköveteltem a dispute során. Nem tudom, így hány alkalomra lesz elegendő, de azért a 150 forintért mindenképpen megérte.)

Előtte természetesen használok prepet+bondot+base-t (jó minőségűeket), és a top copat-ból sem noname fajtát vettem.
Ezért is gondoltam, hogy ha az alap-, és fedőlakkok minőségiek, hátha a színeken tudok egy kicsit spórolni. Csak saját részre és családtagoknak hobbiszinten készitek géllakkos körmöket, de a színekből így sem lehet elég sohasem :-) Azonban elég drágák (CN,DN,MB,PN-t próbáltam előtte), gondoltam olcsóbb alternatíva után nézek. Eddig beválni látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Jelenleg 1 db-bal rendelkezem, aliexpressről rendeltem kb 450 ft-ért.