eBay

Ár:   220 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Heloise

2016. február 25.

Sajnos ez kevésbé minőségi ecset mint az eddig Ebay-ről rendelt ecsetkéim. Púderezéshez nem olyan vaskos és tömött, kontúrozáshoz túl hosszú és nem elég masszív, pirosítóhoz esetleg. Túl laza szerkezetűek a szálak amikből szerintem nincs is elég.. Tartaléknak jó hogy van, de mindennapi használatra semmiképp sem szeretem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.