Best of Beauty 2019

eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2014. december 8.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

A Real Techniques ecsetek hasonmásai. A ecsetek szőre taklonból készült, a nyelük aluminiumból.

CeCeDrake

2015. december 14.

Ajándékba rendeltem, pár $-ért henger tartót is be tudtam szerezni az eladónál.
Szerintem a 17 éves unokahúgomnak még nem kell ennél drágább ecset szett, főleg első készletnek. Ebben megvan minden fontos ecset, jól is néznek ki. Most érkezett meg, meg is simogattam párat, rendkívül puhák és tömöttek. Nagyon mű szaguk van, majd jöhet nekik a samponos beavatás, az talán kiviszi.
Ránézésre és első tapogatásra nem tűnnek rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Ajándékba rendeltem, pár $-ért henger tartót is be tudtam szerezni az eladónál.
Ránézésre és első tapogatásra nem tűnnek rossznak.

Fioka

2015. szeptember 20.

Nekem nem a 20 darabos szett van meg, hanem csak 3 darab. Igazából púderecsetre volt szükségem, de végül hárman landoltak a kosaramban. Egy púder-, egy lapos kabuki- és egy kontúr ecset. Mind a három nagyon jó minőségű tömött és puha szőrű. Egyetlen szőr száll sem hullott még ki belőlük, könnyen tisztíthatók. A púderecset nagyfejű és tömött, a kontúrecset kicsi és tömzsi, nagyon jól lehet velük dolgozni. De az abszolút kedvencem a kabuki! Alapozó/ BB krém felvitelére használom, és valami fantasztikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

profectuscat

2015. január 21.

Megérkezett baromi gyorsan (kb 7-8 munkanap alatt) a 20 db-os ecset szett. Természetesen egy alapos baba samponos, kíméletes mosással tisztítottam meg a nem túl kellemes szaguktól. Ennek következtében az egyik kisebb ecset, csodálatosan egy az egyben kiesett a nyélből... ezekután már mosni se nagyon merem őket.
Egyébként nagyon jól kihasználható a szett, mert minden ecset ami sminkeléshez szükséges, az megvan benne, de ez, hogy így szétesett, nálam -1*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

winniethepooh

2014. december 19.

Fantasztikus, kiváló minőségű ecsetetek:

Innen lehet rendelni:

vagy

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Fantasztikus, kiváló minőségű ecsetetek:

Innen lehet rendelni: