eBay

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szilikon ecsetmosó párna különböző felületekkel a különböző méretű ecsetek tisztításához.

Többféle méretben és formában kapható.

tonic

2019. április 4.

Ilyenem van nekem is, egy hibája volt,h háromszor rendeltem újra,mire megkaptam, a többit lenyúlták valahol útközben. Egyébként szerintem is nagyon jó és hasznos,sokkal kevesebbet szarakodok az ecsetmosással,mióta ez megvan. :)
Az ára elfogadható, és a halvány türkiz van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Az ára elfogadható, és a halvány türkiz van meg.

erika81

2019. április 4.

Imádom!
Könnyen tisztíthatóak vele az ecsetek, de természetesen szükséges hozzá egy jó sminkmosó szappanra is.
Egyetlen hibája, hogy sokáig tart, amíg megérkezik a világ másik részéről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Imádom!
Egyetlen hibája, hogy sokáig tart, amíg megérkezik a világ másik részéről.

magichand

2017. szeptember 21.

Nem ilyenem van, hanem egy kb 10 centis szívecske forma, amibe bele lehet 3-4 ujját dugni az embernek. Mióta megvan lelkesen mosom az ecseteim. :)
Plusz két további dologra is bevált.
1. A szöszöket nagyon jól leszedi a ruhákról
2. Folt tisztításra is praktikus, pl ing gallérra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Plusz két további dologra is bevált.
1. A szöszöket nagyon jól leszedi a ruhákról
2. Folt tisztításra is praktikus, pl ing gallérra