eBay

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gotiii, Módosítva: 2018. április 27.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálú ecsetek fa nyéllel és alumínium foglalattal.

Zituska77

2020. április 7.

Két szettet is rendeltem már ebből és nagyon szeretem. Az elsőnél meglepetés volt, hogy milyen rövid a nyelük, de végül teljesen hozzászoktam és legalább neszeszer barát is utazáskor. Sajnos nem tudom mind a 12 db-ot kihasználni, de ennyi pénzért nagyon megérte. Puha a szőre, mosáskor nem hullik, nem kopik a nyele, nem esett szét még egy darab sem, pedig nem 2 hete használom. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

hambi

2019. május 10.

Kezdö szettnek vettem meg tavaly ilyenkor. Annak nagyon jó volt. A kedvenc ecseteim máig szolgálnak gyakori mosás mellett is. Azóta beruháztam Zoeva vegan alapszettbe. Igazából ez egy fake Zoeva szett akar lenni szerintem, legalábbis az enyém - rajta van a felirat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

pattelin

2019. február 11.

Ez a 12 szemre való ecsetszett van még nekem is, igaz nem az ebay-ről, hanem egy másik rendelős oldalról. Pont ilyenek mint a képen. Nem használtam még mindegyiket és nem is biztos, hogy mindet ki tudom majd használni, de még vagyok velük elégedve! Főleg a lapos- és satír ecseteket használom, már többször mostam is őket. Van amelyiknek minimálisan kihullott egy-két szál, de nem jellemző, hogy hullik a szőrük. Ár-értékben beválltak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

_zsulu_

2018. május 4.

Hát ez is felkerült? A fekete változathoz véleményeztem már, de nekem is ez a rózsaszín van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, mondhatni a legjobb gagyi ebayes ecseteim :D Kb. egy éve vannak rendszeres használatban/mosásban, nem hullanak, puhák. A szőre a legtöbbnek elég tömött és stabil ahhoz, hogy normális munkát végezzen, van amelyik kicsit nyaklik, de az meg olyan kis precíz, hogy azért szeretem. Nyilván ennyi pénzért nem kell csodát várni, de kategóriájában nagyon jó, utazáshoz legtöbbször ezeket viszem magammal, pedig vannak RT ecseteim is. Kezdőknek, akik csak kipróbálnák, hogy egyáltalán milyen ecset méretet/formát preferálnak szerintem tökéletes. Plusz ki kell fogni a jó eladó jó szettjét, mert sajnos ez nagyon lutri, hiába néz ki képen ugyanúgy, még ugyanattól az eladótól is jön két különböző szett (ezt tapasztalatból tudom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.