eBay

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Zituska77

2020. április 7.

Imádom ezt az ecsetet. Púderezéshez használom. Hihetetlen puha, tömör, elegáns, igen, nagy, de pont ezért szeretem. Nem most került az ecsetkészletembe, többször mostam már és semmi baja nincs még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Albertina

2018. augusztus 7.

Van kisebb szuper púderecsetem több is, de ecsetből sosem elég, így kellett egy nagy is. :) Tényleg nagy, de benne van a leírásban is, hogy "LARGE"! Pihe-puha, szépen felveszi a púdert, nem szúr. Az egész ecset minőségi, fillérekért. Szép, szépen összeszerelt, mutatós, a funkcióját maximálisan ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Niki03

2017. november 3.

Nagyon szeretem. Puha, tömött, púderezéshez álom és nem mellesleg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon szeretem. Puha, tömött, púderezéshez álom és nem mellesleg gyönyörű.

magichand

2017. szeptember 21.

Alu nyél, hatalmas puhi fej, pár másodperc alatt végzek a púderezéssel, tömött, szépen felveszi a préselt púdert is. Mosásánál egy szála se hullott. Nem büdös, nincs gagyi érzete. Az már csak bónusz, hogy jól is néz ki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Fruzsci

2017. március 7.

Annyira rég szerettem volna egy óóóóriási púder ecsetet, amikor ezt megláttam rögtön meg is rendeltem. Hát ez tényleg hatalmaaas :D Amit én rendeltem az irtó puha, könnyen felveszi a terméket és gyorsan lehet is vele dolgozni! Imáááádom!! Kipróbáltam máshoz is (pirosító) ahhoz nem vált be, de nem is ezért rendeltem:-) Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

borntobe

2017. február 16.

Nagyon nagy fluffy ecsetet szerettem volna. Kaptam egy még annál is nagyobb borotvapemzlit hosszabb nyéllel. Óje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

though

2016. október 20.

Én is direkt nagyobb fejű púderecsetet kerestem, és nekem ez pont az ideális. Kinézetre is rögtön beleszerettem, és a szőre is pihe-puha. Semmi kivetnivalóm nincs vele, tudja mi a dolga! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Gift Box

2016. szeptember 17.

Szerettem volna egy nagyobb fejű púderecsetet, de ez konkrétan akkora, mint amit a fodrászok használnak a váll és a nyak lesöprésére. Emellett a nyele is nagyon gagyi + szúr is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.