eBay

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szájhigiéné kezelés hangvibrációval (3000 vibráció percenként). Kíméletesen eltávolítja a lepedéket, fogkövet és fehérít.

• Tisztítási terület: fogak eleje, fogak háta és fogközök
  • Használat: a szokásos fogtisztítási technikák mellett
  • 3 db különböző alakú, cserélhető fej minden hely eléréséhez a fogazaton
  • Biztonságosan alkalmazható: implantátummal (protézis), koronáknál, fogszabályzóval, tömésnél
  • Ergonomikus, kényelmesen fogható nyél, elektromos fogkefénél némileg halkabb hang
  • Gyerekek is használhatják

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hecate

2018. november 14.

Egyenlőre nem tudom leszedi-e a fogköveket, mert épp mostanában fogkőeltávolítás után kezdtem használni. Nagyon kellemes a használata. (Nálam a nyálképződést is beindítja picit.) Olyat viszont láttam, hogy fogközéphez tettem és eltűnt a maradék, szóval valamit csinál. Természetesen használom a fogkefét is, csak éppen teszteltem. Az ínyre is kipróbáltam, remekül masszírozza.

FRISSÍTÉS: Pár hónapja használom heti rendszerességgel és elégedett vagyok vele.

FRISSÍTÉS 2: Sajnos kis ideig vizgondok voltak a lakásunkban. Áldás volt, hogy a szájvíz mellett őt is használhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.