eBay

Ár:   80 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebiz, Módosítva: 2016. április 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek

Ránctalanító, bőrfeszesítő, tápláló, hidratáló, melanin-pigmentfolt javítása, halványítása, bőr világosítása.

• Feltölti a bőrt kollagénnel, hogy a bőrünket rugalmasnak és ragyogónak tartsa.
  • Táplálja a bőrt egy természetes nedvesség hatással.
  • Csökkenti a melanin termelést (pigment foltokat) és intenzíven világosítja a bőrtónusát.
  • Fiatalos kinézetű bőrt nyújt azáltal, hogy csökkenti a bőrben keletkezett szabad radikális károkat.

Pongyos

2018. augusztus 14.

Nálam nincs semmilyen hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nálam nincs semmilyen hatása.

Ad-Namah

2017. január 1.

Ebayen sikerült venni, amit én vettem annak az összetevőlistája teljesen eltér ettől, abban is vannak vitaminok meg olajok, de van benne Metylparaben, Polyvinyl Alcohol, és BHT (ami avasodást gátló anyag és nem ajánlják). Összességében amikor feltettem a szemem alá, működött, a karikákat eltüntette (nem maradéktalanul, de kb. félig), de az összetevők alapján nem merem a legutolsót feltenni és rendelni sem fogok többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

PinkBelleLab

2016. április 14.

Nagyon olcsó, ezért gondoltam kipróbálom! Az első használatkor feltettem és nem vettem észre változást, ezért úgy döntöttem nem ér semmit.
Aztán egyik nap úgy döntöttem felteszem éjszakára, meglepő módon nem csúszkált a bőrömön, hanem egész este ott maradt, Ez a kis maszk alapjáraton egy folyékony zselés állagú vastag maszk. És reggelre kiszáradt és elvékonyodott, mintha a bőröm mindent beszívott volna. Reggelre szép volt a szemem, nem volt sötét folt alatta, mintha kicserélték volna, és egész nap azt nézegettem. Úgyhogy rendeltem is még párat magamnak , a barátaimnak, anyukámnak és a barátomnak, hogy mindenki élvezhesse Isten ajándékát! xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Ada

2014. december 6.

Én szintén ebay-en rendeltem. Megbízható eladótól,akitől hosszú ideje vásárolok kozmetikumokat.Már kb. 4 párat elhasználtam de ránctalanító hatásról sajnos nem számolhatok be,pedig sok reményt fűztem hozzá. Csak a szemem körül vannak ráncok,szarkalábak így nagyon jó ötletnek találtam kipróbálni.Hidratál,de ennyi.Néhány óra elteltével szépen beszívja a szemkörnyékem a hatóanyagokat de nálam nincs "wow hatás" SAJNOS!Fürdés,arctisztítás után szoktam feltenni és úgy fekszem ágyba.5 órán keresztül minimum az arcomon hagyom,így nem mondhatom hogy nem hagytam elég időt arra,hogy kifejtse hatását.30 éves vagyok,nincsenek mély ráncaim, de sajnos a szemem körül már megjelentek és azt hittem ezzel a termékkel "leszámolok" velük.Nem vagyok türelmetlen,tudom hogy ez nem történik egyik napról a másikra,de elég hosszú ideje használom.Ha eddig nem segített a ráncok ellen,akkor már nem is fog.Nem venném újra SEMMIKÉPPEN SEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

bebiz

2014. március 21.

Esténként szoktam feltenni és reggelre megjön a wow hatás nálam. Szépen kisimítja a ráncaimat. Nekem igazi csodaszer, ha egyszer felhelyezed nem esik le könnyen, szépen megtapad, én ebben szoktam aludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin