eBay

Ár:   250 Ft és, 1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db és 100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. április 26.

Ár:   250 Ft és, 1200 Ft
Kiszerelés:   10 db és 100 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Korongba tömörített, cellulóz alapú papírmaszk, házi pakolások készítéséhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

cattitude

2018. december 2.

én aliexpressről rendeltem az enyémet és egész jó - az alakja ennek sincs európai arcra tervezve, de ezeket az üres maszkokat csak olyan 15 percig szoktam használni, így nem annyira kényelmetlen. a maradék esszenciát szépen felszippantják, esetleg 1-2 csepp hidratáló tonert keverek még bele. legközelebb kipróbálom a Daiso sajátmárkás papírmaszkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

szzh01

2018. augusztus 1.

Sajnos nekem nem vált be. A maszk nem aurópai archoz lett kitalálva, emiatt a kivágások nem jó helyre esnek.
Tudom, hogy minden arcberendezés más, de ezen egyértelműen érzékelhető az ázsiai arcforma minden jellegzetesége.
Ezenkívül a mérete is kicsi, a széleken nem fedi be az arc teljes területét.

A papír minősége egyébként jó, nem szakad, fent marad akár járkálás közben is.
Szerencse, hogy nem volt drága, mert az említett problémák miatt nem tudom használni.

Mellesleg nekem pazarlós maga az elgondolás is így utólag: rengeteg anyaggal kell átitatni a maszkot ahhoz, hogy megduzzadjon és szétnyitható legyen, aminek csak töredékét veszi fel a bőr, a többi a kukában landol a papírral együtt. Kifizetődőbbnek tűnik, ha a hatóanyagot közvetlenül a bőrre viszi fel az ember, vagy a nagyon folyékony anyagot inkább besűríti valamivel felhordás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ezenkívül a mérete is kicsi, a széleken nem fedi be az arc teljes területét.

A papír minősége egyébként jó, nem szakad, fent marad akár járkálás közben is.

Matilda

2016. július 4.

Nagyon szeretem. Kb 5 forintos nagyságú kis korongba van összetömörítve és ha folyadékba dobom, kiextrudálódik az egész. Meglepően vastag és erős maszk, aminek nagyon örülök, mert féltem, hogy annyira vékony lesz, hogy csak szenvedni fogok a felrakásnál meg szétszakad majd, de szerencsére erről szó sincs. Eddig vattalapokat használtam erre a célra, de úgy elég macerás volt, ezzel sokkal komfortosabb a használata és fillérekbe kerül.

(Erős zöld teával szoktam átitatni, teszek hozzá c-vitamint, rózsavizet, nagylevelű csodamogyoró kivonatot ( Mizon 90% Witch Hazel Toner), aloe vera gélt és egyéb vitaminokat. Nagyon jó hatással van a bőrömre, ezután a maszk után látom a legtöbb javulást a bőrömön.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.