eBay

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus0803, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   online külföldről

scintilla

2020. június 30.

Ez tényleg nagyon nem. Az ecset ment egyenesen a kukába, de a saját szeretett ecsetem se segített rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

raramusic

2018. december 17.

Sokkal többet ér bármely méregdrága társánál. Nekem is mélyen ülő szemem van, ez mégis tartós és newm kenődik fel a szemhéjam felső részére.Tartós is. Az ecsetet én lecseréltem, mert az tényleg gagyi, de a tus szerintem pazar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

pEni

2018. február 5.

Borzalom. Az ecset semmit nem ér, a tus pedig pár perc után már felkenődik a szemhéjamra. Használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

vszonja21

2016. december 30.

Hát, nem vált be. Nehéz dolgozni vele, és primerrel is kb 3 óra alatt teljesen szétcsúszik. Azért 2 csillag, mert fekete szemhéjpúder alá elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

barabara

2016. október 31.

Az ecset szörnyű, használhatatlan...az enyém úgy érkezett, hogy szanaszét volt nyílva. A festék is kicsit csalódás, felvitelkor szép de egy óra múlva már nem...alul kis idő után elkenődik, teljesen "panda" leszek tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Hilarie

2016. szeptember 11.

Én is ezt a szettet rendeltem, de az ecsetet kihagyták a csomagból, így arról nem tudok véleményt írni. (Így viszont visszautalták a pénzem felét.) A tust én szeretem. Bár vízállónak hirdetik, nem az, s nem is tart ki egész nap. Egy idő után olyan, mintha szemceruzát használtam volna. Hétköznapra nem szeretem a túl erős tust, ezért nekem erre tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

redakkrisztinaa

2016. május 20.

Nem tartós , az ecsete is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Nem tartós , az ecsete is borzalmas.

fedo89

2016. április 14.

Nagy ebay mániás vagyok, úgyhogy engem is elragad néha a hév... például amikor megrendeltem ezt a szemhéjtust. 209 kemény magyar forintért úgy voltam vele, hogy a hülyének is megéri...alig vártam hogy megérkezzen. aztán jött a posta és háááát...ööööö... hmmm igen...209 Ft-ot ér :D Az ecset gagyi, nem lehet vele vonalat húzni, de van egész ecset készletem (szintén ebayes- 500-Ftos.) úgyhogy úgy voltam vele, ez nem akadályozza meg, hogy felkenjem. A tussal magával könnyű bánni, az állaga és a színe is szép. DE ez nem hogy nem vízálló, de a levegőt se igazán állja. 10 perc után már csak pacák vannak a szép tusvonal helyén, ami maszatossá folyt a szemem környékén. Több esélyt is kapott, de nem működött. Úgyhogy ezt nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

lilibeck

2016. március 2.

Borzalmasan gagyi. Ahogy kivettem a csomagolásból az ecsetet 3db-ban állt meg a kezemben. Szóval az azonnal ment a kukába.
A tus egészen kicsi, és olyan gagyi hatása van, hogy én még ilyet sminkben nem láttam. De 200forintért nem szóltam :D
A színe inkább szürkés, nem élénk. Hamar elmaszatolódik, illetve irritálta is a szemeim. Kellemetlen volt viselni.
Ki tudja mi lehet benne ennyi pénzért, én úgy döntöttem, hogy hiába a csábítás, többet nem rendelek ebayről semmit ami ennyire olcsó. Eddig csak megbántam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

d.anett89

2016. január 1.

Sajnos abszolult nem vált be, nagyon hamar el maszatolódott,így nem tudtam használni,bár ennyi pénzért nem vártam csodát!Inkább rendeltem egy 900-1000ft.osat ami nagyon jól becsomagolva jött,van benne egy feke-barna gél állagó folyékony tús,2 ecset,meg doboz..ajánlás után rendeltem meg,és nem bántam meg! 15 óráig is fent marad mindenféle maszatolodás nélkül

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.