eBay

Ár:   $1   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. június 10.

Ár:   $1
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Szemöldök festéséhez használható sablon.

rocknrose

2016. július 15.

Egy aukción szereztem, kb 40 forintért, de még annyit sem ér :D Igazából nem is tudom minek vettem meg, néha elkap a hév Ebayen és megveszek egy csomó olcsó és felesleges dolgot... :) Shame on me.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

d.anett89

2016. január 1.

Nekem mindig el mozdult,meg el csuszott nincs ki zárva h én vagyok béna.tovább lett adva de akik megkapták kiis dobták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 1.