eBay

Ár:   210 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Briginam

2019. április 1.

Tobb darabot is rendeltem, alin max 50 ft/db aron.
Nagyon szeretem, szepen meg tudom vele csinalni a szemoldokom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Tobb darabot is rendeltem, alin max 50 ft/db aron.
Nagyon szeretem, szepen meg tudom vele csinalni a szemoldokom.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 29.

Nagyon jó ecset, jók a sörtéi, nem hullik, kellemesen puha de mégis van tartása mosás után is. Nagy fellángolás volt nálam, de mostanság csak kallódik szegényem a fiókban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Vicus

2016. szeptember 10.

Szép darabot kaptam, jók a sörtéi, de még nem tudtam átszokni rá a régi ecsetemről. :) Még csak egyszer mostam ki, de akkor nem hullottak a szálai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

bdori

2016. augusztus 12.

Én is szemöldökhöz vettem. Az ecset szálai puhák, tök jól használható ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

illesbb

2016. június 2.

Szemöldökhöz használom, erre teljesen jó, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Szemöldökhöz használom, erre teljesen jó, meg vagyok vele elégedve.

Niki03

2016. március 9.

Szemöldök kicsinosítására, alsó szempillasor alá szemfesték felvitelére tökéletes, jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

rocknrose

2016. január 27.

200 ft-ért rendeltem és a szemöldököm "elkészítéséhez" tökéletesen megfelel :) Ja, az enyém rózsaszín, mint a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

love_cinderella

2016. január 27.

Egy picit puhább szőrű ecsetre számítottam + a színe is lila és nem rózsaszín. Ettől függetlenül jól használható, nem hullatja a szőrét mosáskor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.