eBay

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szilikon kézi arctisztító korong.

98SzAnDi19

2021. május 10.

Szintén aliexpress szerzemény, feladatát ellátja, jó használni. Egyedül azt sajnálom, hogy nem tapad a tükörre, egy idő után leesik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Krikike

2021. május 10.

Aliról rendeltem 100 Ft alatt volt darabja. Nagyon szeretem. Én a hátamat mosom vele minden nap, mert elég zsíros a bőröm. (Arcra a kamu foreot használom évek óta). Mivel nekem pici a kezem ezért jól bele fekszik. Nagyon szeretem, mert nagyon jól megtisztítja a bőrt a szennyezőséktől, elhalt hámsejtektől, pihe puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

vszilvi94

2019. október 20.

Szeretem használni, úgy érzem, hogy könnyebben és alaposabban tudom megtisztítani az arcom. Mindennapos használatban van nálam. A tapadókorongja nem tűnik a legbiztosabbnak, így nem is úgy tárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Kristin

2018. november 20.

Feketét rendeltem, tartó nélkül.
Elsősorban arctisztításhoz használom, az esti rutin részeként. Nagyon jó érzés masszírozni vele a bőrömet, és könnyebb felhabosítani az arctisztítómat is.
Ezenkívül segítségével könnyebb leszedni a mély tisztító pakolásokat amiket használok, és nagyon jó ecsettisztító is.

Nekem is problémát okoz a kefe megtartása a kialakítása miatt.
A hátulján lévő tapadókorong sem működik megfelelően, reggelre mindig leesik a helyéről.
Ennek ellenére ár/érték arányban szerintem verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Feketét rendeltem, tartó nélkül.

Nekem is problémát okoz a kefe megtartása a kialakítása miatt.
Ennek ellenére ár/érték arányban szerintem verhetetlen!

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: mivel folyamatosan kicsúszott használat közben az ujjaim közzül, így már nem használom, csak ecset mosásra, arra viszont tökéletes :)

Imádom, nagyon kellemesen masszírozza az arcot, egyetlen hátránya, hogy könnyen kicsúszik az ember ujjai közzül. Drogériákban irreálisan drága az ebayen 1$ körül van az ára 2 db-nak, így a másodikat smink ecset mosásra használom, arra is tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Hecate

2018. április 8.

Igen kellemes, bár az elején féltem tőle, hogy durva lesz. Nekem kíméletesebb a közepesen erős sörtéjű arctisztító kefénél, bár ha nagyon belefeledkezem az arcmasszázsba szárítja a bőrt. (Imádom a masszírozást, és van, hogy túlzásba viszem.) Jól tisztítható, hamar szárad. A tartókorongja lehetne picit nagyobb, nem hiszem, hogy ezzel a tükörre tapadna, és a nagyobb kezűek számára kényelmesebb lenne a fogás. Mivel érdes kis szilikon anyag érdemes beszerezni belőle egyet sminkecset tisztítására is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

tátombák

2018. január 26.

Felröhögtem amikor megláttam, hogy drogériában mennyiért árulják...
Ritkábban használom mint terveztem, napi arctisztításhoz nekem kényelmetlen. Arcpakolást viszont nagyon jó lemosni vele, garantáltan mindent leszed, amit le kell. Az ujjaim közül kicsúszkál, nincs jó fogása (főleg nem vizesen) és a csempén sem marad fent. Drogériás áron rablás, elképzelni nem tudom mire gondolt az, aki kitalálta hogy közel 1000 ft-t kérjen érte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Felröhögtem amikor megláttam, hogy drogériában mennyiért árulják...

Ad-Namah

2017. január 1.

Reggel és este használom habzó arclemosóval, szépen radíroz, nem okoz sérülést a bőrön, könnyen tárolható. Bőrradír helyett jobb megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

barabara

2016. október 31.

Nagyon jó, sokkal tisztábbnak érzem az arcom használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Nagyon jó, sokkal tisztábbnak érzem az arcom használata után. :)

Zsofii88

2016. augusztus 6.

Én Aliexpresszről rendeltem ilyet és mégcsak pár napja van meg de imádom. kényelmes a használata és érzem is hogy jobban megtisztult az arcom így ezzel,mintha csak puszta kezemmel mostam volna arcot. Ajánlom,főleg ezt a 150 Ft-ot bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.