eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xxNikixx, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szilikon gumiköpöly, ideális masszőröknek és házi használatra is alkalmas. Hideg köpölyzésre alkalmas.Könnyen kezelhető,a nyomás mértéke szabadon állítható a köpöly összenyomásának mértékével. A vér keringésre hat, ami aktiválja a szervezet detoxikációzását. Különösen a narancsbőr lebontására és a nyírok áramlás javítására alkalmas

ainatol

2019. január 20.

Otthoni zsírtörésre, masszázsra vettem magyar webáruházból (kb. 1500 Ft). Két hét alatt 5 cm ment le a combomról, úgyhogy nagyon bevált. :)
Azért szilikont vettem, mert azt olvastam, hogy a gumiból készült köpöly (a kék fajta) hamar felpuhul az olajoktól és nem tapad annyira. A négy darabos készletből a legnagyobb köpöly alkalmas a combra, fenékre.
Kétnaponta használtam így: 2 teáskanálnyi olajba csepegtettem 4-6 (étkezési, nagyon csípős) paprika-cseppet, ezzel bekentem oldalt a kiálló részt a combomon, majd a szilikon köpölyt összenyomva rácuppantottam és fel-le, körkörösen mozgattam. Néha eléggé fájt, ha túlzásba vittem, pár napig látszott a nyoma.
Utána tekercselést javasolnak, én inkább tornáztam, a zsírégetésre javasolt intervallum edzést (szobabiciklin 30 másodperc sprint + 1 perc pihenő, ebből 10 kör)

Világéletemben a combomon volt ez a kiálló rész, az ún. lovaglónadrág / bridzsesz zsírlerakódás, amiről sokáig elhittem, hogy örökletes, el kell fogadni, hogy ilyen alkat vagyok. Aztán olvastam, hogy ez voltaképp egy zsírödéma, amit az elégtelen nyirokkeringés okoz. Az utóbbi időben egyre nagyobb és keményebb lett, érzékelten volt ott a bőr. Ez a masszázs szépen feltörte, felpuhította, simább lett a bőr. 109-ről 104 cm-re ment le a kerületem, a súlyom nem igazán változott (62-63 kg, 40 évesen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

xxNikixx

2016. május 2.

Narancsbőr ellen kezdtem el használni. Olajjal, testápolóval vagy akár fürdés közben is lehet használni a lényeg az hogy kellően csússzon a köpölyözendő területen. Rendszeres használat után látható a hatása, sokkal simább bőrfelszín a gödröcskék pedig már alig látszanak. Aki már próbált mindenféle csodaszert annak tudom javasolni ezt a módszert, egy próbát megér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.