eBay

Ár:   195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szilikon sminkpárna/sminkszivacs az alapozó és egyéb sminktermékek felviteléhez. Tartósabb, mint hagyományos társai, és mivel nem szívja magába az anyagot, gazdaságos használatot tesz lehetővé - minden a bőrre kerülhet. Könnyen tisztítható, tökéletesen higiénikus.

Hecate

2019. február 5.

Internetes pozitív vélemények alapján vettem a kererített téglalap alakúból (a képen a 3.) kettőt. Kételyekkel kezdtem azért használni, de nagyon kézhez áll, arcbörön is kellemes érzés és könnyen vezethető. Siklik a kézben. A krémeket varázslatosan egyenletesen oszlatja el. Ráadásul nagyobb felületen dolgozik mint a kézujjak tudnának egy-egy mozdulattal. Első használatkor megkedveltem. :o)

Aki nem tud Ebayen vásárolni ne szomorkodjon - jó esetben eurós vagy 100 Forintos boltokban is kedvező áron kapni. Semmiképpen se rendeljétek meg a netről ezrekért, mert azok a szilikonos sminkszivacsok se mások, csak a fizetendő összeg eltérőbb.

Frissítés: bírja a strapát. Még mindig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Frissítés: bírja a strapát. Még mindig elégedett vagyok vele.