eBay

Ár:   500-2000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. november 28.

Ár:   500-2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A Tangle Teezer hajkefe eBay-es változata

VPetraN

2019. november 25.

Eddig az összes több ezer forintos fésűm tépte a hajam vizesen és szárazon is. Kíváncsi voltam erre, de nem mertem megrendelni több ezer forintért. Végül most érkezett meg ebay-ről egy pár száz forintos kis rózsaszín akármi, ami soha nem tépi a hajam -vizesen sem és szárazon sem-, könnyen tisztítható, a szálkás hajam pedig végre csillog még a "nem eredetitől" is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Tincs

2018. február 17.

Tökéletesen ki lehet vele bontani a hajam, nagyon szeretem. Sokkal jobb érzés vele fésülködni mint bármi mással. Puhák a fogak és kényelmes a fogása. Ami miatt mégis vonok le csillagot, hogy igaz, már majdnem 3 éve megvan, de szétesett a fésű és a fogó része, a fogak pedig kezdenek eldeformálódni, mint egy használt fogkefe. Nehéz tisztítani a sok pici fogacska miatt, még sosem sikerült tökéletesen kitakarítanom. Fodrászom próbált rajtam eredeti Teezert is, de az valamiért nem jött be annyira, csak ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hopi

2018. január 27.

Az enyém nem ebayrol, hanem az ázsia centerből van, de ez részletkérdés. Van eredeti tangle teezerem is (aqua verzió) de szerettem volna még egyet, és egyébként is kíváncsi voltam mit tud az utánzat. Igazság szerint kellemes csalódás volt, nagyon jól használható és külön öröm, hogy még nyele is van. Néha szívesebben nyúlok érte, mint az eredetiért, mert az néha alig tud megküzdeni néhány makacs csomóval. Ez azonban könnyen eltünteti a csomókat is és nem okoz fájdalmat. Tény, hogy keményebbek a sörtéi és a minősége is alacsonyabb, mint az eredetinek, de remek alternatíva lehet mindenkinek, akár az eredeti mellé vagy éppen ahelyett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

dunaimano

2018. január 20.

Drága húgicámnak rendeltem a saját kérésére, mert hát így mégis ezerszer olcsóbb mint az eredeti. Nagyon szereti, csak ezt használja, azóta a másik tesóm elkérte a linkjét, miután egyszer kipróbálta ő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

omgwtfunk

2017. március 8.

Nagyon könnyű vele hajat fésülni, egyáltalán nem tépi meg az ember fejét. Az eredeti termékről nem tudok nyilatkozni, mert drágállottam egy kicsit, de ez a pár százforintos verzió fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

HyperBunny

2016. augusztus 13.

A munkahelyemen van egy ritka szemét tükör, amiben csupa bőrhibát meg kócos hajat lát az ember. Gondoltam rendelek egy compact stylert táskába dobósnak, de a szokásos netes garázdálkodásom közben belefutottam egy utánzatba kevesebb, mint 300 forintért. Annyira utánzat, hogy még a doboza is tök ugyanaz, csak nincs rajta márkanév. A célomnak megfelel, ennyiért a hülyének is megérte. Annyival nem rosszabb az eredetinél, az előállítási költsége annak is kb ennyi mondjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Kicsikini

2016. február 13.

Kb 1200 Ft-ért vettem. Használható, de sokkal jobbat vártam azért ettől a terméktől. Utána borzasztóan száll a hajam. Nedves hajon viszont egész jól használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

ayse

2016. február 8.

Bevalt.szaraz es nedves hajra is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Bevalt.szaraz es nedves hajra is

mmartina97

2016. január 28.

500 forintért vettem. Hosszú és vékonyszálú a hajam,vizesen és szárazon is tépi. Elég vacak,csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

d.anett89

2016. január 5.

600ft-ért vettem durván ebay-en! Vizes hajamat simán ki tudom fésülni vele,a száraz hajamat huzza..nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.