eBay

Ár:   $1   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Ár:   $1
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Szemöldökformázó borotva a nem kívánatos szálak eltávolításához. Arcon, nyakon is biztonsággal használható.

aji101

2019. május 2.

Nem borotvál, hanem tépi a szőrt. Már ha egyáltalán tépi. Borzalom. Valóban 0 csillag járna rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Dea

2018. január 2.

Update: A bajszomat remekül letudtam vele szedni, szóval arra tökéletes :)

Elég nehéz vele dolgozni, az enyém meg túl éles, mert én megkarcoltam vele a bőröm, de még adok neki esélyt, hátha sikerül rájönnöm,hogy kell vele dolgozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Update: A bajszomat remekül letudtam vele szedni, szóval arra tökéletes :)

cattitude

2017. december 12.

szemöldökre sose használtam, csak arcra, de pl az állam erősebb szőrszálait már nem viszi. 1 pontot levonok azért, amiért hamar eltompul az éle, de legalább elég olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

petra5399

2017. július 24.

Ha lehetne 0 csillagot adnék rá. Életlen, semmit sem visz le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Ha lehetne 0 csillagot adnék rá. Életlen, semmit sem visz le.

7ot

2017. április 27.

Szemöldökhöz vettem, hogy legyen, ha esetleg olyan helyzet állna elő, hogy jól jönne egy ilyen is ("mindigmindenvannálam").
Jó is lenne ez, ha éles lenne. Még az apró pihét sem viszi le a szemöldök körül.
Egyet tisztítás közben sikerült eltörnöm, pedig csak lemostam. (???) A fején az egyik oldal letört és kijött a penge is.
Mindegy, semmibe nem került, a táskámban jól el lesz, de ez akkor is 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Mindegy, semmibe nem került, a táskámban jól el lesz, de ez akkor is 1 csillag.

tara95

2017. január 22.

Az Ázsiában vettem és miután megtanultam használni, imádom. Táskába is be van dobva egy, szemöldölkre, arcra is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

rocknrose

2016. augusztus 19.

Nekem van és szerintem nem jó. :D Legalábbis arra, amire szánták nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nekem van és szerintem nem jó. :D Legalábbis arra, amire szánták nem.