eBay

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Unicorn ecsetek hasonmásai.

Ecsetek (9 db)
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Formidable
Állapot: alig használt, új, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel/előrefizetés után posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Formidable

2021. február 12.

A képen láthatóhoz hasonló, csak több ecsetből álló készletet vettem meg Aliexpressről. Én szeretem őket, puhák, tudják a dolgukat és jól bírják a mosást is. Főleg a szemecseteket használom, mert a teljes arcom ritkán sminkelem, bár azt észrevettem, hogy mióta nagyobb a kollekcióm, szívesebben nyúlok más szemecseteimhez, amik kicsit kisebb fejűek, mert azokkal könnyebb dolgoznom a szemformám miatt. Az arcecsetek tényleg kevésbé tömöttek, ennek ellenére szerintem használhatóak.
Ha valaki még kezdő vagy ritkábban sminkel, ezért nem tud vagy nem akar drágább ecsetekbe beruházni, akkor szerintem nem rossz választás ez a szett kiindulási alapnak (főleg, hogy sokféle arcecsetet tartalmaz, vagy legalábbis az a szett biztosan, amit én vettem meg), a későbbiekben pedig majd eldől, hogy szeretné-e bővíteni a készletét vagy sem. :) Szemecsetek terén mondjuk valószínűleg vennék mellé még néhányat, amikkel lehet kicsit precízebben is dolgozni (tudom ajánlani mondjuk a Docolor Rose Gold 4 darabos szettjét).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

typical

2019. április 6.

Nem pontosan ez a változat van meg, egyrészt az enyémnek fehérek a szőre, másrészt 10 db van benne - több szemre való ecset, fan brush, de ugyanez az unikornisus stílus. Az ecsetek tényleg szépek és elég puhák, de nagyjából csak ez jó bennük, összesen kettő van, amit szoktam használni - egy nagyobb ferdét bronzosításra és egy kisebbet satírozásra. A legnagyobb problémám, hogy a nagy ecsetek fele annyira tömöttek, mint a képen, ezáltal kb használhatatlanok. A szemre való ecsetek pedig túl hosszúra vannak vágva, meg valahogy összeségében túl nagyok, legalábbis az én szemeimhez képest mindenképp. Esetleg még korrektor felvitelére lehet valamelyik alkalmas.
Természetesen nem számítottam csodára ennyi pénzért, de ennél többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Természetesen nem számítottam csodára ennyi pénzért, de ennél többet vártam.

Tincs

2018. február 17.

Nagyobb kiszerelésben vettem, mint ami a képen van. Majdnem minden ecsetét tudom használni. Ami furcsa volt, az a satírozó ecset: nagyon hosszú a szőre, de rájöttem hogyan kell használni. Finom puha a szőrük, eddig pár szál hullott ki, mikor kimostam őket, de ez nekem belefér. Nagyon tetszik a kinézete, öröm ránézni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Mofi

2017. december 6.

Sikerült kifognom egy olyan ajánlatot, ahol 10 db ecset kb. 1000ft-ba került. Ráadásul szuper a minőségük! Nyilván amennyi eladó annyi féle minőségű termék. De ezzel szerencsém volt az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

study0912

2017. december 6.

Gyönyörűek! Mind nagyon szép pasztell színű, és nagyon puhák! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Gyönyörűek! Mind nagyon szép pasztell színű, és nagyon puhák! Imádom!!

Bradshaw

2017. október 12.

Hát nagyon szép. :D Csak ezért vettem meg . :D Nagyon kemények a szálak. Próbálkozom vele, de ... olyan amatőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Kimi

2017. július 6.

2100Ft-ot megérnek,de nagyon gyenge minőségűek. Jól kihasználhatók az ecsetek viszont mosás során elég durván hullanak a szálak, száradás után szétállnak. Ár érték arányban tökéletes, ha drágább lenne durván lepontoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.