Ebelin

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Evelyn7, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Kiszerelés:   3db

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

xfxff349

2017. november 26.

Alapozóhoz szerintem egyáltalán nem jó. Túl lágy hozzá a szivacs, nem elég merev és valóban sok terméket felszív. Púderhez talán még okés, de szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Hopi

2017. március 15.

Ennek a terméknek köszönhetően lett előítéltem a sminkszigacsokkal szemben. én alapozásra vettem, de arra tökéletesen használhatatlan. Sokkal több alapozó kell vele, valószínűleg a nagyját be is szívja. Fura alakja miatt dolgozni sem kényelmes vele, tisztítani meg szinte az esélytelen kategória.
Már úton van a beauty blender, remélem az tényleg ég és föld lesz ehhez képest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Tánya88

2016. november 15.

Kicsit szívtam a fogam, amiért 800 Ft-os szivacsot vettem, de, mivel a Bourjois púderben nem volt szivacs, ezért ezt választottam hozzá, hogy útközben is tudjam használni. Nagyon praktikus a csomagolása (megint csak utazáshoz).
Piszok jó és erős anyagból van. Én a púder és pirosító felvitelére használom (alapozóhoz nekem ecset v. beauty blender), arra tökéletes és javítani is szépen lehet vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Evelyn7

2016. október 25.

Az alapozót soha nem viszem fel ecsettel mindig beauty blender vagy Ebelin Alapozó Szivacsot használok mert sokkal egyenletesebben könnyebben ellehet dolgozni és a végeredmény is természetesebb hatás. nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Nancika

2016. augusztus 22.

Viszonylag kedvelem ezt a szivacsot. Nem mondom, hogy a csúcsok csúcsa, de pont ideális, arra, hogy bedobjam a neszeszerembe (mivel picike), és ha nap közben hirtelen javításra szorulna a sminkem, ez mindig kéznél van. Szerintem könnyen tisztítható, szépen lehet vele dolgozni, bár nem tökéletesen, de arra, amire én használom, tökéletesen megfelel. Az igaz, hogy a kerekebb szivacsot jobban szeretem erre a célra az Ebelintől... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.