Ebelin

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Mantra, Módosítva: 2020. február 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus szőrből készült ebelin professzionális sminkecset ideális folyékony vagy krémes állagú alapozók egyenletes felvitelére és eldolgozására. Könnyen tisztítható.

Mantra

2020. február 27.

Nem sok tapasztalatom van, eddig szivacsot használtam. Az alapozót szépen teríti, nem csíkoz, ha nem nyomom a bőrömre. Nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Csipetke

2020. február 18.

Karácsonyra kaptam a nővéremtől. Ez az első alapozó ecsetem előtte mindig csak blenderrel dolgoztam el az alapozót. Szépen lehet vele dolgozni nem hagy csíkot és foltokat. Elég puha és nem hullik. Viszonyítási alapom nincs de nekem tetszik ez az ecset elégedett vagyok vele. Szépen és hatékonyan tudok vele dolgozni. Csak folyékony alapozóim vannak, van amelyik kicsit folyékonyabb azt is szépen eltudom vele dolgozni. Összeségében örülök, hogy van és szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.