Ebelin

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Az arcmasszírozó roller ideális az arckörnyék és a nyak élénkítő, kényeztető masszírozására, akár mindennapos használatra is. Segítségével könnyebben belemasszírozhatók a bőrbe az ápoló készítmények, a hűsítő szerpentinit kő pedig frissíti és élénkíti az igénybe vett arcbőrt.

Cosette

2020. szeptember 27.

Mint a korábbi hozzászólók, én is nagyon vágytam már egy ilyen kis rollerre, de elég drágán mennek mindenhol. Ezt is jópár dm-ben megnéztem mire ráakadtam. Ha este van egy kis idöm, szívesen nyúlok utána, főleg fátyolmaszk vagy arcolaj után nagyon kellemes. Sajnos a nagyobbik görgő kicsit nehezebben működik, így azt csak akkor használom amikor már "ragad" egy kicsit a krèm. A kisebbikkel viszont nincsen semmi gond, a szem alatti karikákra is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Riky1018

2020. szeptember 23.

Mióta láttam egy hasonló jáde köves rollert szerettem volna beszerezni és kipróbálni,de olykor horribilis árakon bukkantam rá. Itt az oldalon találtam rá erre a rollerre (pedig minden hónapban legalább egyszer a dm-be vásárolok) . Az itteni vélemények alapján be is szereztem. Nem mellesleg az ára is igen kedvező.
Kellemes és nyugtató érzést kelt és megindítja a bőröm vérkeringését,frissebb és üdébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

bendi13

2020. július 28.

Régóta vágytam egy ilyen ásványi rollra, nem bántam meg, hogy megvettem. Hűtés nélkül is jó hideg marad a szerpentinit. Valóban nem lötyögnek, jó a kivitelezése. Én most a L'oréal Hydra Geniust maszírozom be az arcbőrömbe vele. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Serena0123

2020. július 4.

Úgy imádom 😍 nem is kell hűtőbe tennem a szekrényben is kellemes hideg marad. Reggel is és este is egy kis plusz luxust nyújt. Amióta megvan több időt szánok az arcápolásra, már csak ezért is megérte. Csökkenti a reggeli szem alatti táskákat, este pedig megnyugtat. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Naftalin

2020. június 20.

Minden fillért megért! Nagyon tetszik a kivitelezése, masszív, a fejek nem lötyögnek és nagyon kellemes hűvös érzetet ad hűtés nélkül is.
Az orrom egyik oldalán, valószínűleg mert azon az oldalon fekszem, megjelent egy hosszanti ránc, nem mély, de mivel csak az egyik oldalon, azért eléggé bántotta a szemem. Nem azzal a céllal vettem meg, hogy eltüntesse, szimplán egy kis otthoni spa élményt szerettem volna. A csomagoláson ábrázoltak szerint este és reggel átmasszírozom vele az arcom, első használat után nem volt ott a már említett ránc! Mivel maszkot is tettem fel, nem voltam biztos benne, hogy melyikük csinálta ezt a kis csodát. Ma reggel direkt megnéztem az arcom, mielőtt masszíroztam, és bizony ott volt a ránc meg a kicsit püffedt szemek, átmasszíroztam, újra megnéztem, ránc sehol, püffedés lényegesen kisebb.
Nekem ezzel elérte a csodaszer kategóriát, bár még csak 25 vagyok, igy valószínű később valóban spa élmény lesz csak, de az ára (a többi masszírozó 5000 felett kezdődik), illetve már csak az élmény miatt is szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.