Ebelin

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Szépítő eszközök

Az innovatív technológiával készült hajkefe segít, hogy a hajat könnyedén kifésülhessük, hajhúzás, tépés nélkül.

A termék vegán.

nicolebunny

2019. április 16.

2015: Imádom! Csatos póthajat hordok, a nyakamnál és a hajtöveimnél extrém, már-már rasztaszerű gubancok képződnek ezáltal :D Ez a fésű megszüntette az ordítós-káromkodós fésülködést :D Mindig meglepődöm, hogy mennyire szépen pár húzással ki lehet fésülni a hajam. Mellesleg észrevettem, hogy kevésbé töredezettek a hajvégeim, mióta ezt a fésűt használom. Vizes hajon is működik, minden gubancot kibont, és ráadásképp rózsaszín. Kell ennél több?

2019: Több, mint 3 évig használtam ugyanazt a fésűt, napi több alkalommal. Azért cseréltem le, mert már elgörbültek a fogai. Nagyon könnyen tisztítható fésűről van szó, csak kiszedem a hajszálakat belőle, vízzel és egy kis samponnal tisztítom, így a szöszök tökéletesen eltávolíthatók belőle. Meg sem fordult a fejemben, hogy az eredetit vegyem meg, annyira bevált ez a fésű. Mindig akkor döbbenek rá, mennyire jó, mikor véletlenül a hajvasalós, sűrű fogú fésűhöz nyúlok-az elakad a hajamban néha rendesen- ez pedig könnyedén siklik (nagyon nem szeretem ezt a szót) a szálak között. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Lina14

2019. március 23.

nekem is nagy kedvenc lett, gyönyörűen bontja a hajat, nem karistolja a fejbőrömet, és fényes is a hajam ha átmegyek vele rajta. kényelmesen foghat és masszív. az egyetlen kifogásom, hogy nem igazán lehet vele kettéválasztani a hajat, de egy sima fésű bevonásával meg lehet oldani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Szandika12

2019. február 13.

Update: Nagyon-nagy kedvenc :). A barátom akárhányszor meglátja érte nyúl és megfésüli vele a haját, mert kellemesen masszíroz. Egyébként alapból mással nem osztanám meg a hajkefém, de vele természetesen igen :). Én azt is szeretem hogy nem húzza a hajam, kipróbáltam a régi fésűimet is és borzalmasak, már nem tudnék velük fésülködni. Még sosem esett ki a kezemből és bármilyen táskában könnyen megtalálom. :D. Ja és amúgy beszárításhoz is kiváló eszköz. :)

Olyanom van, ami hosszú haj kifésülésére jó, és rózsaszín. Nagyon szeretem használni, a legjobb vizes hajat kifésülni vele. De mindennapos haj fésüléskor sem húz, már más hajkefét nem is használok csak ezt :). Nem esik ki a kezemből, és utazáshoz is kiváló a mérete. A barátom is használta már szerinte jól masszírozza a fejbőrt :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Naftalin

2018. december 11.

Nemrég beruháztam egy Tangle Teezerre, de előtte bő egy évig ezt használtam rendszeresen. 1000 Ft-ért jutottam hozzá kiárusításban, ennyit bőven megért. Szerettem használni, most táskába dobós szerepet tölt be, előtte pedig hajmosás után használtam nedves hajon, de nekem rengeteg és göndör hajam van, ezt így sem érte át, a kevésbé vastag hajtömegű/egyenes hajú lányoknak kiváló alternatíva lehet. Azért vonok le egy csillagot, mert a kialakítása miatt párszor elrepült szegényke, nekem nem áll kézre a kialakítása, holott kicsi a kezem és vizes hajas használat után nekem ki kellett szárítanom, mert az illesztésnél sajnos beleszivárog a víz. Egyébként szépen bont, csak akinek rengeteg haja van, annak inkább a TT-t ajánlanám egyszeri beruházásként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Blackxentric

2018. október 19.

Nagyon jó. Jobb, mint az eredeti. Nekem nem a hagyományos tangle teezer van meg, hanem a Michael Mercier. Most úgy érzem az pénzkidobás volt kétszer annyiba került, mint ez, de ez sokkal jobb. Bátran vegye meg mindenki. Örülök annak, hogy volt belőle egy darab és pont kék. Az egyik kedvenc színem. Nagyon könnyű használni és csodálatosan kézre áll, nem tépi össze-vissza a hajam.
Update1: Több mint három éve használom és azóta is ugyanaz a véleményem róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Update1: Több mint három éve használom és azóta is ugyanaz a véleményem róla.

aesthete

2018. szeptember 26.

A Tangle Teezer-t kicsit drágállottam ezért próbáltam egy alternatívát keresni. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Nem tépi a hajamat, nem sérti a fejbőrömet és mintha jobb tapintású lenne a hajam tőle. Plusz pont, hogy vegán is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

MaFa

2018. szeptember 19.

Derékig érő sűrű hajam van, a hajkefe mindig beleakadt és csak tépte, így hát sose szerettem meg. Míg egyszer egy ismerősöm ajánlotta, hogy ez mennyire jó és próbáljam ki. Mondom egye fene veszek én is egyet. Egyszerűen imádom, nem akad bele a hajamba, tépés és húzás nélkül kifésüli, szuper jó találmány el se akartam hinni. Így már csak ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Repirton

2018. augusztus 14.

Szeretném kipróbálni "az eredeti" nyeles verzióját, mert ezzel az az egyetlen gondom, hogy állandóan kirepül a kezemből, ha szembetalálkozik egy komolyabb gubanccal. Egyet már így eltörtem, ezért szeretném majd leváltani. Viszont teszi a dolgát, nem tépi a hajam, és nagyon nagy előnye, hogy könnyen tisztítható. Ár-érték arányban csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Massacre

2018. június 13.

Derékig érő nagyon dús hajam van tehát feladtam neki a leckét, de nagyon jól teljesít. Csak ezzel tudom teljesen simára fésülni a hajam anélkül hogy kellemetlen érzés lenne. Nagyon egyszerű vele a fésülködés, nem is gondoltam volna hogy ekkora különbség van ez és a hagyományos hajkefék között. 999 forintért vettem, ennyi pénzt teljesen megér, nem terveztem többet költeni rá mert próbaképp vettem. Tényleg kicsit pici amúgy, pedig nekem kis kezem van de épphogy nem kényelmetlen tartani, de ettől függetlenül tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

viola10

2018. május 14.

A hajam hajlamos nap végére teljesen összegubancolódni, igazi kínlódás volt kifésülni. Ez a kefe megszabadított ettől a problémától. Könnyedén siklik a hajamban, még a nagyobb gubancokat is zökkenőmentesen bontja meg. Igazi életmentő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.