Ebelin

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 7.

Kategória:   Ecsetek

2015-ös tavaszi limitált kiadás

Ár: 900 ft , Eladó: pandahapci
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Pocok96

2018. február 25.

Hát legalább 3 éve vettem akciósan és azóta sincs vele semmi baj! Gyönyörűen viszi fel a Pupás pirosítót és naagyon puha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Pocok96

2018. február 25.

Hát legalább 3 éve vettem akciósan és azóta sincs vele semmi baj! Gyönyörűen viszi fel a Pupás pirosítót!

Katka0716

2017. november 26.

Avonos bronzosítóhoz használom és nagyon bevált! Könnyű vele dolgozni, szépen el tudom oszlatni. Úgy emlékszem akciósan vettem vagy 3éve kb., azóta sincs semmi baja, nem hullik, ficsi puha. Nekem nagyon tetszik a ráhúzható kis tartója is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Hoagirl

2017. szeptember 1.

Nem vagyok ecset-megszállott, de ezt megláttam a polcon a kis fura formájával és cuki színeivel, persze hogy nem bírtam ott hagyni, gondoltam valamire csak jó lesz.... Végül elég sok mindenre próbáltam bevetni, kísérleteztem vele rendesen, de úgy tűnik nekem kontúrozásra vált be, arra viszont nagyon. Van egy nagyon sötét barna matt bronzosítóm, amit a színe miatt nem tudtam használni, de ezzel az ecsettel tökéletes párost alkotnak! Mivel túl puha, nem túl tömött, eléggé nyeklő-nyakló szőre van, ezért nem lehet túl sok port felvenni vele, pont annyi kerül rá, amennyit elbír a bőröm. A szőr kialakítása miatt nagyon szépen ráfekszik az arc formájára, nem kell vele trükközni. Nagyon megszerettem, mást nem is használok kontúrozásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

marryjane

2017. április 12.

Szépséges, puha és könnyű tisztítani. Pirosításra használom és nagyon szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

PinkPetra

2017. március 31.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem.
Cuki külcsíny, nulla használhatóság. Túl puha, semmire se jó, órákig tunkolom a pirosítóba és akkor sem lehet vele normális hatást elérni. Kimondottan utálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem.

csibike100

2016. április 3.

Nagyon jó puha a szőre, nem hullik és nagyon könnyen lehet vele természetes hatást elérni. Nagyon megszerettem, szinte mindennap használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

Cadaverous

2015. november 24.

Pihe-puha és csinos. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Pihe-puha és csinos. :3

Pillamilla

2015. július 9.

Amint megláttam tavasszal, nagyon megtetszett, főleg a szép csajos rózsaszínje és a fehér kis motívumok miatt, úgyhogy meg is vettem ezt a lépcsőzetes pirosítóecsetet. Ezzel nagyon szépen, természetesen tudom felvinni a pirosítót, tetszik. Sajnos mintha a szőr rózsaszínje kopna a mosások alkalmával, de lehet, hogy csak a pirosítónyomok színezték át annyira (az emlékezetem az eredeti színére :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

kvitta.girl

2015. április 28.

Nagyon szép a külcsíny, nagyon csajos és valami hihetetlenül puha! Majdnem megvettem teljes áron, de jól tettem hogy vacilálltam rajta mert rá 1 hétre már ott volt az akciós kosárba fél áron :) Sajnos nekem ez a puhaság nem nyerő, púderecsetnél nagyon szeretem ha puha, de ez pirosítónál visszaüt mivel célzott területre visszük fel a pirosítót ezzel meg elég nehéz mert kevés cuccot vesz fel és nehéz nagyon eloszlatni így, ha meg sokszor belenyúlok akkor meg nagyon művi lesz :-/ Sajnálom hogy kidobtam a régi pirosító ecsetem amit már évek óta nyúztam hogy ez felváltsa, ezt inkább krémes pirosítókhoz tudom elképzelni vagy nagyon poros puha pirosítókhoz. Design és az egész jó minősége miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.