Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   200db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. június 26.

Kiszerelés:   200db
Kategória:   Szépítő eszközök

wildrose

2018. december 4.

Jó méretű pálcika, a vattafej és a műanyag is teljesen rendben van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

Jucuus

2018. november 30.

Nem jön le a vatta a végéről, strapabíró, olcsó, ráadásul a doboza is bírja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Nem jön le a vatta a végéről, strapabíró, olcsó, ráadásul a doboza is bírja :)

dynah13

2018. november 17.

A kedvencem a rozsaszinu, de barmelyik ugyanolyan szuper. Nem foszlik rajta a vatta es nem hajlik el kozepen a palcika. Mind fultisztitaskoz, mind sminkeleshez hasznalom, nagyon bevalt. Es nagyon olcso!
Vagy dobozosat veszek, vagy zacsisat es beleontom az elozo dobozba :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Vagy dobozosat veszek, vagy zacsisat es beleontom az elozo dobozba :)

Csipetke

2018. augusztus 19.

Szeretem használni. Strapabíró a doboza is nem esik szét. A pálcikáról sem válik le a vatta. Legtöbbször ezt szoktam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

ReiraShiver

2018. január 6.

Szeretem, mert ennél legalább nem "mállik" le a végéről a vatta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Szeretem, mert ennél legalább nem "mállik" le a végéről a vatta :)

dechertadel

2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem, hogy dobozos a csomagolása, mert elpakolni is könnyen lehet, meg alapból praktikusabb a használata így, mondjuk éjjeliszekrényre kitéve. :)
A legjobb fültisztító pálcika abból a szempontból is, hogy a vatta egyáltalán nem bomlós, soha nem volt még vele ilyen problémám, pedig eddig minden másfajta fültisztító pálcánál tapasztaltam már ezt a problémát.
Nagyon megéri az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon megéri az árát. :)

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Mindig ezt veszem, ha van :) jó hogy dobozban van, nem szeretem a sima kis zacskósokat. Van hogy olyat veszek és a dobozt csak "utántöltőm" mert néha olcsóbb,de általában ezt veszem meg, mert nem burulnak meg akadnak össze vissza a kis fülpiszkálók. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Banszky

2017. május 18.

Jó,hogy dobozban van és nem kell kiborítani belőle meg nem dőlnek össze-vissza mint a sima nejlonba. Nem hajlik meg fülpucolás közben sem bár én inkábbb smink korrigálásra használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Betty05

2017. május 10.

Éppen most vettünk egy dobozzal, elégedett vagyok vele nem esik szét a vatta róla ami elég fontos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

kneva

2017. április 29.

Van elég vatta a pálcikák végén és nem is jön le róla. Ezt a márkát veszem a leggyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.